GeForce Now almam mantıklı mı?

Hocam alma oynayamazsın 50Mbps lazım öyle rahat oynarsın eğer alt yapın iyiyise, benim internetim 25 Mbps alt yapıda yok stabil değil internet oynayamıyorum GeForce Now.

Benim internet hızımda sizinle aynı, en son AC Odyssey'i sorunsuz oynamıştım. GFN ücretsiz sürümünü kullanıyorum şu an ücretsiz sürüm kullanıma açıksa ilk önce onu deneyin. Malum kütüphane olayı var çoğu büyük firma oyunlarını çekti GFN'dan biliyorsunuz PC toplama imkanınız varsa PC toplayın derim.

Benim internet hızımda sizinle aynı, en son AC Odyssey'i sorunsuz oynamıştım. GFN ücretsiz sürümünü kullanıyorum şu an ücretsiz sürüm kullanıma açıksa ilk önce onu deneyin. Malum kütüphane olayı var çoğu büyük firma oyunlarını çekti GFN'dan biliyorsunuz PC toplama imkanınız varsa PC toplayın derim.
Neden çektiler ki? Bilmiyordum.

Bizim oyunları kullanıp ürün satıyorsun dediler uzun lafın kısası para mevzusu. Bethesda, Activision oyunlarını çekti, Capcom ve EA yoktu zaten. Ubisoft ve Epic destkeliyor GFN'u.
Peki hocam altyapımı nasıl sorgulayabilirim. Az önce millenicom da yaptım da 60 Mbs çıktı. Doğru mudur bu?

Peki hocam altyapımı nasıl sorgulayabilirim. Az önce millenicom da yaptım da 60 Mbs çıktı. Doğru mudur bu?
Onu tam bilmiyorum sanırım değişiklik gösteriyor, kimi üyeler yüksek mbps hızlarına rağmen memnun kalmamış ben mesaj yazmadan önce speedtest yaptım 22.93 mbps hızım var TTNET kullanıcısıyım GFN'u sorunsuz kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı