Geforce Now Artık Bulgaristan'da

Yaparlar, yapmalılar. Bulut sistemi korsan oyunu bitirebilir oyun yapımcıları desteklemeli ama ilginç şekilde desteklemeyen var.
Hocam ne diyorsun adam RDR 2 ultra grafiklerde oynayacak sisteme sahipken crack alıyor, bu zihniyet değişmez asla, TR dil seçeneği de zor gelir bu gidişatla.

24 MBPS internet ile 1440x900 60 Fps'de çok güzel bir şekilde oynadım bu sunucuda. Bendeki fark belli etti kendini.

24 Mbps ile 1920X1080 oynuyorum bir sorun yaşamıyorum.
Umarım Türkiye'ye de gelir.
Türkiye'ye gelmez. Rusya ve Japonya'ya geldi ve fiyatları uçtu. Onun yerine özel fiyatlandırma gelmeli.
Bu arada EU Central 3 seçmenizi öneririm. Free versiyonda iseniz EU Central 2 ve EU West deneyebilirsiniz. Aşağıya 2 test bırakıyorum.
Screenshot_332.png
Screenshot_333.png

Ben apex legends oynuyorum genelde geforce nowdan origin üzerinfen giriyodum ama çok sıra oluyordu sonra steam apexi getirdiler artık çok daha rahat giriyor ama türkiyeye bir sunucu kesinlikle açmalılar çünkü türkiyede çok büyük bir kitle geforce now üzerinden oynuyor ve bence geforce nowı 32 bit desteğide gelmeli

Ben Türkiye'ye Sunucu Açacaklarını Düşünmüyorum Türkiye Sunucu Açmanın Kuralları Çok Katı Her Oyuncunun Bilgisine Erişmek İstiyorlar Ben Nvidia'nın Bunu Kabul Edeceğini Düşünmüyorum

Geri
Yukarı