GeForce Now aylık üyelik kalktı!

Arkadaşlar, maalesef kötü bir haberim var. GeForce Now aylık üyeliği belirsiz bir süreliğine geçici olarak kaldırıldı. Büyük ihtimal Cyberpunk yüzünden oluşan üye dalgasından ötürü sunucular kaldıramadı bu kadar insanı. Üyelik olarak tek seçenek 6 aylık. 27.45€ = 260 TL. Maalesef uzun bir süre aylık üyeliğin açılacağını düşünmüyorum. En azından böyle bir uygulama yapıyorlarsa bölgesel fiyatlandırma yapsınlar. Oyunun kendisinden pahalıya geliyor şu an bu üyelik seçeneği. En azından 6 aylık abonelik 120-150 TL arası olsa gayet iyi olur.

Kaynak:
767AF0D9-3BAA-40B3-AC0D-DE2D7F2606AC.jpeg

Bence en fazla 1 ay sürer, 1 ayın sonunda 2. ayını alanlar %50 düşer diye düşünüyorum.

Ekleme: Söylenene göre eğer mevcut olarak 1 aylık üyeliğiniz varsa, üyeliği devam ettirerek tekrar 1 ay alabiliyorsunuz. Sadece GeForce Now forumlarında gezen bir söylenti.

Öyle bir şey yok. Stadia her türlü kontrolcüyü destekliyor. İsterseniz klavye + mouse ile de oynayabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 784863
Evet, kontrolcü konusunda yanılmışım. Ama gene de ücretsiz bir şekilde oynayabileceğinizden emin değilim.

1608185327801.png

İlk ay bedava, sonrasında aylık 10 dolar ödeme gerekiyormuş.

Evet, kontrolcü konusunda yanılmışım. Ama gene de ücretsiz bir şekilde oynayabileceğinizden emin değilim.

Eki Görüntüle 784950
İlk ay bedava, sonrasında aylık 10 dolar ödeme gerekiyormuş.
O Pro sürümü oluyor. Pro ile 4K deneyebiliyorsun. Satın aldığın oyunu oynamak için ek bir aboneliğe para ödemene gerek yok. Ücretsiz bir şekilde 1080p oynayabiliyorsun.

Ücretsiz mi yani? Şaşırdım, yeni bir şey öğrendim. Teşekkürler.
İlk çıktığında Pro sürümü gerekiyordu. Daha sonra ücretsiz bir şekilde oynanabilir yaptılar. Şu an oyun alıp istediğin gibi 1080p 60 FPS oynayabiliyorsun ve herhangi bir süre kısıtlaması yok. O yüzden Türkiye'ye gelmelerini çok istiyorum.

Ücretsiz mi yani? Şaşırdım, yeni bir şey öğrendim. Teşekkürler.

İlk çıktığında Pro sürümü gerekiyordu. Daha sonra ücretsiz bir şekilde oynanabilir yaptılar. Şu an oyun alıp istediğin gibi 1080P 60 FPS oynayabiliyorsun ve herhangi bir süre kısıtlaması yok. O yüzden Türkiye'ye gelmelerini çok istiyorum.

Oyunu Stadia'nın kütüphanesinden almak gerekmiyor muydu oynamak için?

Geri
Yukarı