GeForce NOW bağlantı sorunları ve görüntü bozulması

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa

Internet hızımın iyi olmasına rağmen 1366x768 30 FPS bile yapsam Steam giriş ekranında ekran yeşilleniyor, sürekli aynı kareyi göstermeye başlıyor, oyuna giriş yaptığımda ise istikrarsız bağlantı hatası veriyor. Premium üyelik kullanmama rağmen böyle. İki sunucuda da aynı durum. Sorun nedir? Benim internetimden mi kaynaklı?

Internet hızımın iyi olmasına rağmen 1366x768 30 FPS bile yapsam Steam giriş ekranında ekran yeşilleniyor, sürekli aynı kareyi göstermeye başlıyor, oyuna giriş yaptığımda ise istikrarsız bağlantı hatası veriyor. Premium üyelik kullanmama rağmen böyle. İki sunucuda da aynı durum. Sorun nedir? Benim internetimden mi kaynaklı?

Hocam modeme reset atın.

Donanım bilginizi paylaşın lütfen. Evdeki çok eski masaüstü bilgisayarımda da aynı sorun mevcut ve sebebi de donanımsal. Zamanında teknik destekle canlı iletişime geçip öğrenmiştim. 2 farklı çözüm yöntemi var. İlki donanımınızı yükseltmek ama bunun için donanım bilginize ihtiyacım var. İkincisi de tarayıcıdan Geforce NOW'a girmek.

Az önce profilinizden ekran kartınızın AMD HD 3650 olduğunu gördüm. Sorunun kaynağı ekran kartınız. Donanımsal olarak DirectX 11 destekleyen bir ekran kartına geçerek sorunu çözebilir ya da tarayıcıdan oynayabilirsiniz.

Modeme reset atmayı denedim ama çözmedi.

Modeme reset atmak bir çözüm değil. GFN ayarlarınız nedir?

1656355615153.png

Zayıf ağ bağlantı seçeneğini açık veya kapalı seçsem de fark etmiyor.

Donanım bilginizi paylaşın lütfen. Evdeki çok eski masaüstü bilgisayarımda da aynı sorun mevcut ve sebebi de donanımsal. Zamanında teknik destekle canlı iletişime geçip öğrenmiştim. 2 farklı çözüm yöntemi var. İlki donanımınızı yükseltmek ama bunun için donanım bilginize ihtiyacım var. İkincisi de tarayıcıdan Geforce NOW'a girmek.
  • R5 1600 AF
  • 240G SSD
  • 16G DDR4
  • HD 3650

Eki Görüntüle 1433843
Görüntü böyle oldu mesela, güya RTX bilgisayarlar var. Steam donuyor RTX bilgisayarlarında. Görüntüye bakın.

Ben sorunun donanımsal olduğunu düşünmüyorum. İlk kez böyle bir şey ile karşılaştım. Türkiye sunucuları açıldığından beridir kullanıyorum. Bu sorun ile alakalı GAME+ ile iletişime geçin. Oyun içi istikrarsız bağlantı hatası aldığınızda oyun donuyor veya gecikme yaşanıyor mu? Yoksa sadece beliriyor mu?

Geri
Yukarı