GeForce NOW çok kötü performans veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Berke (Yt)

Decapat
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
100 gb
Merhaba GeForce NOW ile oynarken çok kötü performans sergiliyor yani 144p görüntü çok fazla gecikme mesela mouseyi döndürüyorum 10 15 saniye sonra döndürüyor internet hızımı test ettirdim 46 Mbps çıkıyor neden böyle anlamadım ben Basic'te kullanıyorum yakında kuzenime gideceğim ondan dolayı Premium almayı düşünüyorum kuzenimdeki internet belki 25 Mbps'den bile azdır size sorum şu Premium alırsam beni daha iyi bir sunucuya atma veya gecikme düzelmesi olacak mı? Ve en güzel olmasa bile oynanacak derecede olacak mı? Eğer olmazsa almayı düşünmüyorum ondan dolayı bu soruları soruyorum.
Not: Bilgisayar kullanıyorum ama sistemsel özellikleri kötü.
Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Sistem özelliklerine bağdaştırmaya gerek yok. Bilgisayarınız internete kablo ile mi bağlı?

Ayarları manuel olarak özel sekmesinden kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İnternet hızınız gayet yeterli ancak stabil bir internete sahip misiniz önemli olan bu.

Tamamdır çözüm için hepinize teşşekkür ederim kabloyu deneyeceğim kuzenime gidince peki kablosuz oynasam premiumu alınca bir değişiklik olacakmı tamamen meraktan soruyorum ?
Kasmalar devam eder kablo ile bağlamazsanız.

Geri
Yukarı