GeForce NOW Free Kullanılır mı?

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Başlık yukarıda. Aslında sorum o.

1 saat oynamakla sınırlı olmak benim için sorun değil zaten günde en fazla okul sağ olsun 1 saat vakit kalıyor.

RTX'ten falan faydalanmak istemiyorum gerek yok.

Internet Hızım: 23Mbps download 5Mbps upload oyunları 720p oynayacağım.

Muhtemelen CS:GO, Biomutant falan oynarım PC onları kaldırmadığı için.

Arada belki telefondan da kullanabilirim telefonuma da indirdim.

Sıra beklemekte de sorun yok okuldan akşam 8'de geliyorum yemek yerken sıraya girerim yemek bittikten sonra bir süre bekler oynarım oyunu. Şu an konuyu yazarken PC Building Simulator 2'de 19. sıradayım katılmayı bekliyorum. Sizce kullanmaya değer mi ücretsiz paket?

Türkiye sunucusunda 30 dakika oynamak için 2 saat beklemek enayiliktir. Hem sunucular rezalet hem de cimri gibi 30 dakikaya indirmişler. Ben olsam VPN açıp global Nvidia hesabına bağlanıp avrupa sunucusunda oynarım. Hem 1 saat hem de sıra hemen geçiyor. Gecikme arasında da o kadar fark hissedilmiyor.

Türkiye sunucusunda 30 dakika oynamak için 2 saat beklemek enayiliktir. Hem sunucular rezalet hem de cimri gibi 30 dakikaya indirmişler.
Benim için sorun yok hocam. Harbiden bu arada, 1 saat falandı galiba. Ben sıraya girince 34 kişi vardı. 80 sıra olanları düşünemiyorum.

Ben şahsen bi arada kullanmak için bir de ... oyunu indirmeye değer mi diye kullanacağım ağırlıklı olarak.

Ücretsiz paketi ben de yaklaşık 2 yıl önce kullanıyordum, tabii o zamanlar kimse yoktu en geç 15 dakika içinde girebiliyordun. Şu anı bilmiyorum fakat eğer sıra beklerken sıkılmayacağını söylüyorsan evet internetin yeterli olur. Ayrıca GeForce NOW sunucuları yüksek seviye sistem kullandığı için herhangi bir oyunda FPS sorunu çekmezsiniz. Bu da istediğiniz oyuna girebilirsiniz demek oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz paketi ben de yaklaşık 2 yıl önce kullanıyordum, tabii o zamanlar kimse yoktu en geç 15 dakika içinde girebiliyordun. Şu anı bilmiyorum fakat eğer sıra beklerken sıkılmayacağını söylüyorsan evet internetin yeterli olur. Ayrıca GeForce NOW sunucuları yüksek seviye sistem kullandığı için herhangi bir oyunda FPS sorunu çekmezsiniz. Bu da istediğiniz oyuna girebilirsiniz demek oluyor.
Sağ olun hocam. 30 kişilik sıralarda falan 20 dakikada giriliyor. Gece 1'de yatmasam gece 2 gibi boşken girmeyi deneyecektim.

Ben Basic paketi uzun süredir Premium paket gibi kullanıyorum uyku düzenimi sabah 5'te kalmak üzere ayarladım 5'ten 10 11'e kadar neredeyse kesintisiz oynayabiliyorum. En fazla 1, 2 dk bekliyorum çünkü kimse olmuyor direk oynaya basınca 'sıra sizde, oyun hazırlanıyor' diyor.

GeForce NOW üzerinden oyun oynarken, oyunu indirmenize gerek yok. Sunucuların kendi depolamalarına bağlanıp oynuyorsunuz oyunu.

Evet, o çok iyi. LoL indirmek için 2 saat beklememe gerek yok🤠

GeForce NOW üzerinden oyun oynarken, oyunu indirmenize gerek yok. Sunucuların kendi depolamalarına bağlanıp oynuyorsunuz oyunu.

Premium paketteyseniz evet indirmenize gerek yok. Ama artık Basic paket kullanıcıları sanki süre bolmuş gibi bir de bazı oyunlarda oyunun inmesini de bekliyor. Hızlı inmesine iniyor ama yine de 5 10 gitmesi saçma.

Ben Basic paketi uzun süredir Premium paket gibi kullanıyorum uyku düzenimi sabah 5'te kalmak üzere ayarladım 5'ten 10 11'e kadar neredeyse kesintisiz oynayabiliyorum. En fazla 1, 2 dk bekliyorum çünkü kimse olmuyor direk oynaya basınca 'sıra sizde, oyun hazırlanıyor' diyor.
Megazeka. Hocam geçmiş olsun artık ben de 5'te kalkacağım🤠

Geri
Yukarı