GeForce NOW bedava kullanılır mı?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Daha birkaç gün önce 120 TL idi 140 TL yapmışlar. Ücretsiz denemek istiyorum bunu ama bu da çok mu kötü? Sıra olayı falan var. İlla para vermek gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha birkaç gün önce 120 TL idi 140 TL yapmışlar. Ücretsiz denemek istiyorum bunu ama bu da çok mu kötü? Sıra olayı falan var. İlla para vermek gerekiyor mu?
Ücretsiz paket 30 dakika oynamanı sağlıyor 1 oturum için oturum bitince sizi atıyor ve sıra beklmeye başlıyorsunuz.
RTX özellikleri çalışmıyor ücretsiz pakkette.

VPN ile Avrupa sunucularına bağlanıp ücretsiz oynayabilirsiniz, orada sıra çok daha hızlı ilerliyor (200 kişide 5-10 dakika.) ve 1 saat oynama süresi var, performans olarak da çok yakınlar gözle görülür bir fark yok. Türkiye sunucusunda bir kez oynadım, abartısız saat 16.00'dan 21.00'a kadar sıra bekledim. Oynadığım süre ise sadece 30 dakikaydı.

Bir aylık için 140 TL aslında hâlâ çok değil ve Premium olmama rağmen akşamları sıra bekliyorum. Sunucularda yoğunluk var herhalde, Premium olduğum için sıra çabuk geçiyor da bedava sürümünü kullanırsan muhtemelen bir oyuna girmek için 1 saat civarı beklersin ve yarım saat oynarsın. Değeceğini düşünmüyorum, Avrupa sunucusuna bağlanıp oradan oynamayı deneyebilirsin ve oynama süresi de bir saat.

VPN ile Avrupa sunucularına bağlanıp ücretsiz oynayabilirsiniz, orada sıra çok daha hızlı ilerliyor (200 kişide 5-10 dakika.) Ve 1 saat oynama süresi var, performans olarak da çok yakınlar gözle görülür bir fark yok. Türkiye sunucusunda bir kez oynadım, abartısız saat 16.00'dan 21.00'a kadar sıra bekledim. Oynadığım süre ise sadece 30 dakikaydı.

Hangi VPN'i önerirsiniz.

Hangi VPN'i önerirsiniz.
WireGuard ile internetten bulduğum ücretsiz sunuculara bağlanarak yapıyorum ben. Herhangi bir VPN iş görür, sadece oyuna girdiğiniz esnada açacaksınız zaten oyun oynarken kapalı olacak.

EU Southeast veya EU Central'den bağlanmanızı öneririm, Türkiye'de en iyi değerler oralarda var. Hangisinde sıra azsa ona girebilirsiniz değerleri çok yakın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı