GeForce NOW kullanılır mı?

Mr.ery

Hectopat
Arkadaşlar PC fiyatları malum. GeForce NOW haftalık 80 TL gibi bir ücret sunuyor. Gayet uygun. Sizce kullanılır mı? İnternetim çok hızlı değil. 20-30 Mbps arası olması lazım. Sizce GeForce NOW kullanabilir miyim? Ya da kullansam eğlenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz versiyonu deneyin ilk olarak. Orada performansına bakın. Ona göre alırsınız. Ama hızınız çok yüksek değil. 1080p akıcı olmayabilir.

Arkadaşlar PC fiyatları malum. GeForce NOW haftalık 80 TL gibi bir ücret sunuyor. Gayet uygun. Sizce kullanılır mı? İnternetim çok hızlı değil. 20-30 Mbps arası olması lazım. Sizce GeForce NOW kullanabilir miyim? Ya da kullansam eğlenebilir miyim?
16MBPS ile ağlayarak Witcher 3'ü bitirdim . İnternetiniz yavaşsa bulaşmayın.
sonrasında acısını konsoldan oynayarak çıkardım

17 Mbps ile Avrupa sunucularında pingsiz oynuyorum. Oynanır ama TR sunucularından satın almak mantıksız.

Stabil bir 16 MBPS internet bağlantısı ile 720P ve 768P çözünürlükte 30 FPS olarak sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Siz 720P 60 FPS ya da 1080P 30 FPS'i deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı