GeForce Now Kapılarını Herkese Açtı!

Sizce bu, ülkemizde verimli bir yöntem olur mu?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Desteklenen bir çok oyun mevcut ama spesifik şeyler yok. Mantıken bunun gerçekleşmesi de zor. Mesela tutup Crysis 3 desteklemiyor şuan. Ama oyun ekleme talebi gibi bir şey var.

Arkadaşlar benim bu GeForce Now'un bağlantı sorunuyla ilgili bir yardıma ihtiyacım var.
BURADAN konuma ulaşıp bazı edindiğim bilgilere bakıp yorum ve fikirlerinizi verebilirsiniz. Biraz yardıma ihtiyacım var.

Deneme sürümü 1 saat veriyor, 1 hafta ver de bari nedir ne değildir anlayalım.
Deneme süresi senin anladığın şekilde işlemiyor.

İlk olarak hesap açıp, bedava sürümü aktif ediyorsun. Senin dediğin 1 saatlik deneme ise günlük veya aylık limit gibi değil. Oynayacağın oyunu seçiyorsun. Seçtikten sonra seni bir sıraya yerleştiriyor. Sıra sana gelince 1 saatlik denemen başlıyor.

Süren doldu diyelim. Eee benim hakkım bitti diyeceksin. Üzgünüm ama bitmiyor. Oyunu tekrar başlatırsan 1 saatlik hakkın yeniden geliyor. Önemli olan sıranın sana gelmesi.

Gece 2 civarı sırasız bir şekilde oyunlara girip oynayabiliyordum. Yaklaşık olarak 3 saat boyunca bu servisi denedim. Bir gecikme sorunu var. FPS oyunlarında fareyi hareket ettirince bunu anlıyorsun. Ben 62ms ile sunuculara bağlanıyordum. Lakin bana yansıması 120-140ms şeklindeydi.

Bu servisin en çok sevdiğim özelliği kayıt yapabiliyor olmanız. Oyunu en yüksek ayarlarda açıyorsunuz. Üstüne de kayıt işlemini başlatıyorsunuz. Kaydedilen videolar ise sizin bilgisayarınıza kaydediliyor.

Bugün Steam Remote Play özelliğini deneyeceğim. Umarım sıkıntısız bir şekilde oynatır.

Deneme süresi senin anladığın şekilde işlemiyor.

İlk olarak hesap açıp, bedava sürümü aktif ediyorsun. Senin dediğin 1 saatlik deneme ise günlük veya aylık limit gibi değil. Oynayacağın oyunu seçiyorsun. Seçtikten sonra seni bir sıraya yerleştiriyor. Sıra sana gelince 1 saatlik denemen başlıyor.

Süren doldu diyelim. Eee benim hakkım bitti diyeceksin. Üzgünüm ama bitmiyor. Oyunu tekrar başlatırsan 1 saatlik hakkın yeniden geliyor. Önemli olan sıranın sana gelmesi.

Gece 2 civarı sırasız bir şekilde oyunlara girip oynayabiliyordum. Yaklaşık olarak 3 saat boyunca bu servisi denedim. Bir gecikme sorunu var. FPS oyunlarında fareyi hareket ettirince bunu anlıyorsun. Ben 62ms ile sunuculara bağlanıyordum. Lakin bana yansıması 120-140ms şeklindeydi.

Bu servisin en çok sevdiğim özelliği kayıt yapabiliyor olmanız. Oyunu en yüksek ayarlarda açıyorsunuz. Üstüne de kayıt işlemini başlatıyorsunuz. Kaydedilen videolar ise sizin bilgisayarınıza kaydediliyor.

Bugün Steam Remote Play özelliğini deneyeceğim. Umarım sıkıntısız bir şekilde oynatır.
NVIDIA Experience üzerinden kayıt da bu şekilde. Oyunu birebir kayıt almıştım Sekiro'da. Monitörde gördüğünüz kalitenin aynısını kayıt yapıyor bu muhteşem bir şey. Bu zaten kaydedilen videonun boyutundan da belli oluyor :) Deneyip günceller misin?

Geforce NOW sunucu hızını görünce kalp krizi geçiriyordum.

1580911304274.png

NVIDIA Experience üzerinden kayıt da bu şekilde. Oyunu birebir kayıt almıştım Sekiro'da. Monitörde gördüğünüz kalitenin aynısını kayıt yapıyor bu muhteşem bir şey. Bu zaten kaydedilen videonun boyutundan da belli oluyor :) Deneyip günceller misin?
En yüksek ayarlarda kaydedildi. Ara sıra çözünürlük düşmesi bağlantıdan kaynaklı oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1580916478409.png

Bağladığım sunucunun upload hızı beni benden aldı.
Yaklaşık 1 saattir Geforce Nowda AC Odyssey oynuyorum. Gözle görülür bir geçikme hissetmedim ara ara bağlantı sıkıntısı simgesi gösterdi ama ona yapacak bir şeyimiz yok çünkü sunucu Fransa'da ve upload hızım 3.8 MBPS. Az sonra Witcher 3'te deneyeceğim.Onunla ilgili de görüşlerimi paylaşırım.
Kayıtı nasıl yapıyoruz acaba ?

Geri
Yukarı