Çözüldü GeForce Now mı, güçlü bir bilgisayar mı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yaşam

Centipat
Biliyorsunuz ki yakın zamanda GeForce Now teknolojisi duyuruldu.
Benim aklıma takılan konu ise oyunları GeForce Now ile mi oynamalıyım yoksa yeni bir sistem mi toplamalıyım?
GeForce Now kullanabilmek için şu anki kullandığım sistem yeterli değil, yani GeForce Now kullanabilmek içinde sistem toplanmalı.
Güzel bir sistem toplayıp onunla mı oynamalıyım, yoksa GeForce Now kullanabilmek için yeterli bir bilgisayar mı toplamalıyım?

Çözüm
Eğer 100 Mbps internetiniz yok ise, direkt iyi bir sistem alın kafanız rahat olsun. 12 Mbps internet ile deneme amaçlı girmiştim ve 144P'de dahi 10 FPS aldım.. Halbuki sistemim 4K için dahi uygun.
Geforce Now ile rekabetçi oyunları oynayamazsın, diğer oyunları da gecikmeden dolayı rahat oynayamazsın. Türkiye'de sunucusu olmadığı için şu an için mantıksız bence.

Biliyorsunuz ki yakın zamanda GeForce Now teknolojisi duyuruldu.
Benim aklıma takılan konu ise oyunları GeForce Now ile mi oynamalıyım yoksa yeni bir sistem mi toplamalıyım?
GeForce Now kullanabilmek için şu anki kullandığım sistem yeterli değil, yani GeForce Now kullanabilmek içinde sistem toplanmalı.
Güzel bir sistem toplayıp onunla mı oynamalıyım, yoksa GeForce Now kullanabilmek için yeterli bir bilgisayar mı toplamalıyım?
Güncel sistem toplamaya paran yetiyorsa öneririm.

LOL, CS:GO gibi anlık tepki isteyen oyunları kendi sisteminde, hikayeli ama sistem isteyen oyunları GeForce Now ile oynamak en mantıklısı bence.

Eğer 100 Mbps internetiniz yok ise, direkt iyi bir sistem alın kafanız rahat olsun. 12 Mbps internet ile deneme amaçlı girmiştim ve 144P'de dahi 10 FPS aldım.. Halbuki sistemim 4K için dahi uygun.

Çözüm
GeForce Now henüz yeni ortaya çıkmış bir sistem. Bazı firmalar oyunlarını çekti mesela. Bethesda ve Activision gibi.

Her hafta bir firma oyunlarını hizmetten çekiyor.
Tam olarak Türkiye'ye gelmeden kullanmak bence erken.
En azından Türkiye sunucuları kurulana kadar beklemek lazım.

Geri
Yukarı