GeForce Now neden Linux'a çıkmadı?

Windows ücretli. GNU/Linux, Windows'tan daha iyi bir işletim sistemi. Altyapıları hakkında konuşabiliriz istersen. GNU/Linux açık kaynaklı ve şeffaf olduğu için veri toplamıyor, toplasaydı bilinirdi. Hata raporlama gibi verileri de isteğe bağlı olarak gönderiyorsunuz.

(Detaylı cevap vermeliydim. İçimde kaldı.)
Hahahahahahaha neremle güleyim buna ya? Ciddi misin? Aranızdan hanginiz Searx arama motorunu kullanıyor? Hanginiz sürekli logsuz VPN servislerini arayıp kullanıyor? TOR ile Technopat'a giriyor? Telefonunuza ROM atıp konum dahil her özelliği kapalı sürüm kurdunuz mu? Ya kolaylık olsun diye kurduğunuz klavye mesela ne olacak? Google Play'e bağlı o da (Simple Keyboard var da ne oluyor)? Kullandığınız çoğu uygulama SDK'sı Facebook tarafından veriliyor o ne olacak? Kullandığın Technopat'a hangi maille kaydoldun, o ne olacak? Sanarsınız gizlilik konusunda herkes uzman forumda da Linux göklere çıkartılıyor. Evet aferin disk kullanımı az, RAM kullanımı az aferin. Altı üstü oyun oynayıp bunu da en yüksek FPS ile oynamak isteyen kişilere Linux diyen tipler var, bunu yapmayın da ne yaparsanız yapın. Dosya gezginini hızlı açıp Github'tan paket kurarak da heçkır gibi hissedersiniz. İstiyorsunuz ki herkes özel olarak sizin yararınıza ücretsiz hizmet sunsun ve karşılığında hiçbir şey almasın :) Hayatta bu pozitiflikte olmazsınız umarım.

Wine'ı kur.
Terminale wine yaz sonra .exe uzantısını terminale sürükle ve enter tuşuna bas.

Daha sonra wine, gerekli olan yazılımları indirip kendi kuracak. Örneğin net. Framework 4.5.
Sonra başlıyor uygulama.

Eğer bu rasberry ile çalışırsa mükemmel olur. Şu konu da sordum.

Uyumaya gidiyorum. Herkese iyi geceler.

@350070 sence çalıştırır mı? ( Rasberry Pi GeForce Now'u çalıştırabilir mi? )

Eğer bu rasberry ile çalışırsa mükemmel olur. Şu konu da sordum.

Uyumaya gidiyorum. Herkese iyi geceler.

@350070 sence çalıştırır mı? ( Rasberry Pi GeForce Now'u çalıştırabilir mi? )
Eğer kaynak gücü kötü olan bilgisayarlar için tasarlanmışsa zaten sorunsuz çalışır.

Hahahahahahaha neremle güleyim buna ya? Ciddi misin? Aranızdan hanginiz Searx arama motorunu kullanıyor? Hanginiz sürekli logsuz VPN servislerini arayıp kullanıyor? TOR ile Technopat'a giriyor? Telefonunuza ROM atıp konum dahil her özelliği kapalı sürüm kurdunuz mu? Ya kolaylık olsun diye kurduğunuz klavye mesela ne olacak? Google Play'e bağlı o da (Simple Keyboard var da ne oluyor)? Kullandığınız çoğu uygulama SDK'sı Facebook tarafından veriliyor o ne olacak? Kullandığın Technopat'a hangi maille kaydoldun, o ne olacak? Sanarsınız gizlilik konusunda herkes uzman forumda da Linux göklere çıkartılıyor. Evet aferin disk kullanımı az, RAM kullanımı az aferin. Altı üstü oyun oynayıp bunu da en yüksek FPS ile oynamak isteyen kişilere Linux diyen tipler var, bunu yapmayın da ne yaparsanız yapın. Dosya gezginini hızlı açıp Github'tan paket kurarak da heçkır gibi hissedersiniz. İstiyorsunuz ki herkes özel olarak sizin yararınıza ücretsiz hizmet sunsun ve karşılığında hiçbir şey almasın :) Hayatta bu pozitiflikte olmazsınız umarım.
Ben dediğimi anlatamıyorum ki adamlara. Beni dalgaya alıyorlar tar.gz uzantısını yazdım diye. Tar.gz içinden çıkan kurulum dosyalarını tek tıklamayla kuruyor bu arkadaşlar profesyonel. Biz susalım profesyoneller konuşsun. Benim belirtmek istediğim bir şeyin fanı olunmaması. Ben Linux'u da kullanırım yeri gelir. Bu kadar fanatik olmayın diyorum anlatamıyorum.

Geri
Yukarı