Rasberry Pi 4 sistem GeForce Now kaldırır mı?

Teknik olarak kaldırır ancak biliyorsunuzdur; NVIDIA'nın arası Linux topluluğu ile iyi değil.
Steam link var ancak GeForce Now yok.

Rasberry çoğu oyunu kaldırmadığı için GeForce Now'u araştırmak istedim. Sonucunda böyle bir soruyla baş başa kaldım.
950MHz maksimum değerdi sanırım. 850MHz yapın da sorun çıkmasın. 😃 Videodaki stabil değerleri tam hatırlamıyorum.

950 MHz son değerdi. Sonrası hata veriyordu diyor. 975 MHz'da hata vermiş.

Son değerde kullanmak ömrünü kısaltabilir belki. Videodaki stabil olduğu belirtilen değerleri kullanın bence. Sonuna kadar zorladıkları kısmı değil yani. Ben olsam stabil değerleri kullanırdım en azından.

Rasberry çoğu oyunu kaldırmadığı için GeForce Now'u araştırmak istedim. Sonucunda böyle bir soruyla baş başa kaldım.

Sizce Çağan Çeliğ'e mi başvursak? ( İsim yanlış olabilir)
Son değerde kullanmak ömrünü kısaltabilir belki. Videodaki stabil olduğu belirtilen değerleri kullanın bence. Sonuna kadar zorladıkları kısmı değil yani. Ben olsam stabil değerleri kullanırdım en azından.

Sizce kaldırır mı?

Adam normal bilgisayar kullanmıyor mu? Normal bilgisayarlar AMD64 işlemci kullanırken Raspberry Pi ARM64 işlemci kullanıyor biliyorsunuz. Bu yüzden tahmin edemeyiz. (Videoyu izleyemiyorum.)
Haklısınız. Linux'da Geforce Now'u açabiliyor ama. Eğer Rasberry kaldırırsa muhteşem bir şey olur.

Geri
Yukarı