GeForce NOW nedir?

Şimdi bende Cyberpunk olmasa, ben GeForce NOW'a bağlanıp oynayabilir miyim?

Oyunu ilk önce Steam üzerinden satın almanız lazım, sonrasında ise iyi bir internet ve GFN destekleyecek bir bilgisayar sahibi olmanız gerekiyor.

Bir de sıra beklemek lazımmış galiba.

Eğer GFN ücretli üyeliğiniz yoksa beklemeniz gerekiyor. Ayrıca her 1 saatte bir yeniden sıraya girmeniz gerekiyor.

Şimdi bende Cyberpunk olmasa ben GeForce NOW'a baglanip oynoyabilir miyim? Yoksa oyunu yükleyeceğim baglanip mi oynayacagım bir de sıra beklemek lazımmış galiba.

Hayır oynayamazsın ama xcloud ile Game Pass Ultimate alıp hepsini FIFA, pes oynarsın ama ping bol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, ben oyunu yükledim ama oynayamıyorum ama GeForce NOW'u açınca sıkıntısız oynuyorum anladim.

Aslında şöyle: Oyunu indirmenize gerek kalmadan Steam veya Epic Games'ten aldığınız belirli oyunları Steam veya Epic Games hesabınızla oturum açarak internet bağlantısı sayesinde video izler gibi NVIDIA sunucularına bağlanarak sunucular üzerinden oyunlarınızı oynayabiliyorsunuz. Belirli oyunlardan kastım, GeForce NOW'ın kütüphanesinde barındırdığı oyunlar (örneğin: Battlefield 1, Cyberpunk 2077, CS:GO).

Yeni konular

Geri
Yukarı