GeForce NOW Premium almak mantıklı mı?

İnternet hızımı bilmiyorum. Ama şu anda ücretsiz versiyon kullanıyorum ve hiç kasma olmuyor. Sistemim ise 12 yıllık. Yani yeni oyunları kaldırmıyor. Zaten Fortnite falan oynuyorum.
Artık PC'den de Fortnite oynamak zor. Unreal Engin 5'e geçildi. XCloud öneririm Fortnite'ı orada bedava ve süresiz şekilde oynayabilirsiniz, gamepad kullanmak şartıyla.

Gamepad'sız olmaz mı?
Uygulamada bir oyuna girerken Gamepad uyarısı alıyorsunuz aksi taktirde oyuna müdahale edemezsiniz fakat onun bir eklentisi var "Keyboard and Mouse for XCloud" adlı. O eklentiyi kurduğunuzda gamepadsiz oynayabiliyorsunuz. Şahsen ben o eklentiyi denedim ve pek memnun kalmadım mouse gecikmesi çok yüksek ve bazı tuşları gamepad tuşlarıyla denkleştirmek zor. Yani gamepad ile oynamanızı tavsiye ederim, gamepad yoksa da yinede deneyin veya başka çözümleri de olabilir, ben çok araştırmadım.

Uygulamada bir oyuna girerken Gamepad uyarısı alıyorsunuz aksi taktirde oyuna müdahale edemezsiniz fakat onun bir eklentisi var "Keyboard and Mouse for XCloud" adlı. O eklentiyi kurduğunuzda gamepadsiz oynayabiliyorsunuz. Şahsen ben o eklentiyi denedim ve pek memnun kalmadım mouse gecikmesi çok yüksek ve bazı tuşları gamepad tuşlarıyla denkleştirmek zor. Yani gamepad ile oynamanızı tavsiye ederim, gamepad yoksa da yinede deneyin veya başka çözümleri de olabilir, ben çok araştırmadım.
Sağ ol.

Hocam bana yöntemin linkini atarsanız sevinirim.
Buyrun hocam.

@Salih METİN haklısınız. GeForce NOW'un TR sunucuları gerçekten kötü, GTX 1060 kullanmak nedir yahu?
Hocam 1060 vermesi kötü değil de oyuna uygun kart vermemesi kötü bence. Mesela ben Cyberpunk oynamayı denediğim dönem 2060 veriyordu bana. 2060 normal şartlarda 1080P Ultra ayarlarda bile 60 FPS veremeyen bir kart.

Geri
Yukarı