GeForce NOW Premium almak mantıklı mı?

3 ayda bir GAME+'a zam geliyor ama hizmet olarak karşılığı neredeyse sıfır. Yani sen bir hizmetin fiyatını artırıyorsan bana bunun karşılığını da vermelisin. Ama gel görelim ki kalite olarak gittikçe daha da düşüyor. Akşam veya haftasonu çok yoğun bir sıra oluyor. GAME+ hizmete açılmadan önce o kadar reklam yaptılar ve daha fazla server açacaklarını ve hangi ilde server açacaklarını kullanıcıların isteği belirleyecek demişlerdi. Aradan seneler geçti açtıkları tek server Ankara serveri. Halen YouTube'da, Twitch'de deli gibi reklamını yaptırıyorlar. Kimsede çıkıp müşteri memnuniyetini sorgulamıyor. Yazıklar olsun gerçekten.

Son düzenleme:
Arkadaşlar GeForce NOW Pemium almak mantıklı mı?

1693440491809.png

Çok pahalı ben olsam almazdım.

3 aylık aldım paranla rezil oluyorsun resmen 200Mbps download 30Mbps upload var halen paket kaybı saçma sapan oyunlar getiriyorlar uygulama tabanlı sorunlar sinir krizi yaşatıyor her hafta pazar günü gelen sunucu tabanlı internet sorunları stabil bile değil almanı asla ama asla tavsiye etmiyorum. Paketin bitmesine 10-15 gün kala iptal edeceğim oyun oynamaktan soğudum.

3 aylık aldım paranla rezil oluyorsun resmen 200Mbps download 30Mbps upload var halen paket kaybı saçma sapan oyunlar getiriyorlar uygulama tabanlı sorunlar sinir krizi yaşatıyor her hafta pazar günü gelen sunucu tabanlı internet sorunları stabil bile değil almanı asla ama asla tavsiye etmiyorum. Paketin bitmesine 10-15 gün kala iptal edeceğim oyun oynamaktan soğudum.

Hiç denemedim ama benim internet çok kötü bedava sürümünü deniyorum şu anda.

Geri
Yukarı