GeForce NOW almak mantıklı mı?

Eswaii

Decapat
Daha fazla  
VPN ile Avrupa sunucularında oynuyordum bir sorun yoktu az kişiydi ama son zamanlarda Avrupa sunucularında bile en az 1 saat bekler oldum. Arkadaşlarım ile oyuna girmek için çok bekletiyor. Gündüzleri hızlıca giriyor ama onda da okul var o yüzden çoğunlukla akşam oynuyorum. Ayrıca Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum ve 1 saat 2 maça falan yetiyor. Premium almayı düşünüyorum 90 TL'ye 1 aylık. Sizce mantıklı mı? Almalı mıyım? Bir de eskiden Premiumları da sırada bekletiyor gibi şikayetler görmüştüm. 2. sunucu açılınca o sorunlar gitti mi bilenler var mı?

Premium'da sıra beklemiyorsun ve istediğin kadar oynuyorsun diye biliyorum..

Şuan 6 aylık pakette indirim var. Bütçen varsa değerlendirebilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-27 214537.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-27 214537.png
    111,5 KB · Görüntüleme: 83
Sıra sorunları çözüleli çok oldu. Artık bekletmiyor. Tabii on binlerce Premium oyuncusu aynı anda girmeye çalışmazsa. O da pek muhtemel değil. Ben de lansman paketini almıştım R6S için. 3 ay mis gibi oynadım oyunumu. Alınabilir ancak bir ay için 90 lira çok pahalı.

Hocam para varsa mantıklı :). Buna kendin karar vermelisin. Fiyat senin için değiyorsa al :).

Para çok fazla yok işte o yüzden kararsız kaldım 90TL verip çöp olmasını istemiyorum.
Premium'da sıra beklemiyorsun ve istediğin kadar oynuyorsun diye biliyorum.

6 saate kadar oynuyorsun ve sıra beklemiyorsun onu biliyorumda gameplus ilk geldiğinde Premium alanlarda sıra bekliyenler bile oluyorduda 2.sunucu açılınca azalıp azalmadığını bilmiyorum.
Biraz daha beklemenizi öneririm. Premium pakette bile sıra beklettiği olmuştu.

Arkadaşlarla oyunlara girerken saatlerce beklettiği için giremiyoruz o yüzden pek bekliyesim yok zaten korktuğum kısımda sıra bekletmesi.
Şu an 6 aylık pakette indirim var. Bütçen varsa değerlendirebilirsin.

Bütçem maalesef o kadar fazla değil.
Sıra sorunları çözüleli çok oldu. Artık bekletmiyor. Tabii on binlerce Premium oyuncusu aynı anda girmeye çalışmazsa. O da pek muhtemel değil. Ben de lansman paketini almıştım r6s için. 3 ay mis gibi oynadım oyunumu. Alınabilir ancak bir ay için 90 lira çok pahalı.

Avrupa fiyatına göre 20TL'de olsa daha ucuz olduğu için bence o kadar kötü değil pahalı ama 50TL'ye de vermelerini beklememek gerek 2.sunucu açılınca bende çözüldüğünü tahmin ediyorum ama yine de 90TL'ye ne kadar değer.

Para çok fazla yok işte o yüzden kararsız kaldım 90TL verip çöp olmasını istemiyorum.

6 saate kadar oynuyorsun ve sıra beklemiyorsun onu biliyorumda gameplus ilk geldiğinde Premium alanlarda sıra bekliyenler bile oluyorduda 2.sunucu açılınca azalıp azalmadığını bilmiyorum.

Arkadaşlarla oyunlara girerken saatlerce beklettiği için giremiyoruz o yüzden pek bekliyesim yok zaten korktuğum kısımda sıra bekletmesi.

Bütçem maalesef o kadar fazla değil.

Avrupa fiyatına göre 20TL'de olsa daha ucuz olduğu için bence o kadar kötü değil pahalı ama 50TL'ye de vermelerini beklememek gerek 2.sunucu açılınca bende çözüldüğünü tahmin ediyorum ama yine de 90TL'ye ne kadar değer.
Hocam ben Premium pakette sıra bekliyordum. Başlarda hiç bekletmedi ama ciddi yoğun anlarda 50 kişi beklediğimi biliyorum ama hızlı geçiyordu. Forumda konu açmıştım iade edilir mi diye hatta.
İsterseniz alın GeForce NOW düşmanım değil 🤠. Ama böyle bir durumla karşılaşırsanız aklınıza gelmek isterim.

Hocam ben Premium pakette sıra bekliyordum. Başlarda hiç bekletmedi ama ciddi yoğun anlarda 50 kişi beklediğimi biliyorum ama hızlı geçiyordu. Forumda konu açmıştım iade edilir mi diye hatta.
İsterseniz alın GeForce NOW düşmanım değil 🤠. Ama böyle bir durumla karşılaşırsanız aklınıza gelmek isterim.

Kaç dakika bekletti böyle 5dk falan mı yoksa 20dk falan mı?

VPN ile Avrupa sunucularında oynuyordum bir sorun yoktu az kişiydi ama son zamanlarda Avrupa sunucularında bile en az 1 saat bekler oldum. Arkadaşlarım ile oyuna girmek için çok bekletiyor. Gündüzleri hızlıca giriyor ama onda da okul var o yüzden çoğunlukla akşam oynuyorum. Ayrıca Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum ve 1 saat 2 maça falan yetiyor. Premium almayı düşünüyorum 90 TL'ye 1 aylık. Sizce mantıklı mı? Almalı mıyım? Bir de eskiden Premium'ları da sırada bekletiyor gibi şikayetler görmüştüm. 2. sunucu açılınca o sorunlar gitti mi bilenler var mı?

xCloud alsan daha mantıklı bence 50 TL hem hem de GeForce NOW'da olmayan çok fazla oyun var hem de orada oyun almıyorsun Game Pass birlikte geliyor zaten o yüzden bence daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı