GeForce NOW Premium almaya değer mi?

Eğer internetin iyise ve bilgisayarın kötüyse alınır ama online rekabetçi oyunlar için uygun değil daha çok Co-Op PvE ve Single Player oyunları oynamak için.

Eğer ping değeriniz de yeteri kadar düşükse, oynamak istediğiniz oyunlar Geforce NOW kütüphanesinde varsa ve tabii ki bilgisayarınız iyi değilse alın derim.

75TL'i bana göre hak etmiyor. Türkiye fiyatlandırması 45-50TL olsaydı hak ediyor olurdu. Turkcell resmen Macbook sahiplerine yönelik hizmete çevirdi. Yazık gerçekten!

Not: Kur bazında bakan arkadaşlara sormak istiyorum: Siz parayı dolarla mı alıyorsunuz? Senin cebinden 75 birim çıkıyor. Hadi bak işine!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzleyin derim.
75TL'i bana göre hak etmiyor. Türkiye fiyatlandırması 45-50TL olsaydı hak ediyor olurdu. Turkcell resmen Macbook sahiplerine yönelik hizmete çevirdi. Yazık gerçekten!

Not: Kur bazında bakan arkadaşlara sormak istiyorum: Siz parayı dolarla mı alıyorsunuz? Senin cebinden 75 birim çıkıyor. Hadi bak işine!
Euro 10 lira olan bir ülkede bunlar doğal.

Ona bakılırsa Turkcell, NVIDIA'ya TL ile ödeme yapmıyor. Belirteyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı