Çözüldü GeForce NOW Premium paketi bitimi sonrası uygulamaya girilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkay 5161

Femtopat
Daha fazla  
Ben 3 aylık GeForce NOW Premium paketini satın almıştım. 3 ay doldu, paket bitti ama uygulamaya giriş yapamıyorum. Yeniden paket al diyor. Uygulama artık tamamen paralı mı oldu acaba?

Screenshot_2024-03-25-01-09-08-431_com.android.chrome.jpg

Çözüm
Ben 3 aylık GeForce NOW Premium paketini satın almıştım. 3 ay doldu, paket bitti ama uygulamaya giriş yapamıyorum. Yeniden paket al diyor. Uygulama artık tamamen paralı mı oldu acaba?

Eki Görüntüle 2149885

Senin hesabında kayıtlı olan abonelik ücretli abonelik GeForce NOW sitesine tekrar girip aboneliğini iptal ettirip ücretsiz aboneliği seçmelisin değişik bir sistem.
Hayır site ücretli değil abone olup bittikten sonra niye böyle bir şey yapmışlar bilmiyorum ama oturumunu kapatıp tekrar girmeyi dene oturumunu kapatamıyorsan tarayıcıyı resetliyebilirsin özel ayarlarla sadece siteye özel bilgileri temizleme yöntemi var ama hatırlamıyorum şu an.

Eki Görüntüle 2149885

Senin hesabında kayıtlı olan abonelik ücretli abonelik GeForce NOW sitesine tekrar girip aboneliğini iptal ettirip ücretsiz aboneliği seçmelisin değişik bir sistem.

Çözüm

Geri
Yukarı