GeForce NOW Premium'da 417 sıra var

O zaman yapabileceğim bir şey yok bu sorunun kaynağının sizden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü bu sorun diğer kullanıcılarda (genel anlamda) görülmemekte (TR serverde test edildi).
Yarın 2 sunucuda da tekrar deneyeyim. Benden kaynaklandığını sanmıyorum normalde çalışan şey durduk yere niye çalışmasın ki.

O zaman yapabileceğim bir şey yok bu sorunun kaynağının sizden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü bu sorun diğer kullanıcılarda (genel anlamda) görülmemekte (TR serverde test edildi).
Diğer kullanıcılarda görülmemekte mi ? Hahaha. GeForce Now kullanın sonra gelin lütfen.

1,5 senedir kullanıyorum bir sorunuz var mıdır? Bu forumun kavga etmek için oluşturulduğunu düşünmüyorum.
Hangi sorunu söyleyelim ( TR için globalde böyle olaylar yok ) ? Bi anda atması mı , ekranın simsiyah olması mı , premium hesapta sıra beklemek mi , fahiş fiyat mı ?

Hangi sorunu söyleyelim ( TR için globalde böyle olaylar yok )? Bir anda atması mı, ekranın simsiyah olması mı, premium hesapta sıra beklemek mi, fahiş fiyat mı?

Ben soru sormak anlamında söylemiştim fakat problem değil, arkadaşın yaşadığı problemi ben araştırarak kendim böyle çözebilmiştim diğer kullanıcılarda (bu sorunu yaşayanlar) böyle çözmüş duruyordu. Ayrıca bu mesajda dediklerinizde haklısınız globele göre kötü serverler olduğu doğrudur EU serverlerde 4080 varken TR serverlerde 2080 kullanılması bunun en basit örneklerinden yine dediğiniz gibi fahiş fiyat problemi aldığımız ürünün %20'si (bu ürün için söylüyorum) KDV olduğu içinde hem de GAME+ şirketi kendi fiyatlarını yükseltmeside bunun cabası olmakta.

İlk kullandığım andan beri ne halt olduğunu anlayıp forumda kötü olduğunu söyleyen onlarca mesajım var ve hatta konum bile var. Sirkcell'in elini atıp bozduğu bir sistem işte. Elin adamı 4080 ile 4K oynarken fakir Türkoya 1060'lı sistem vermek için bile 500 kişilik sıra bekletiyorlar.

Ülke ekonomisini de katmayın işin içine. Adamlar dolar fiyatıyla aynı olsun diye ay başı zam getiriyor sisteme.

İlk kullandığım andan beri ne halt olduğunu anlayıp forumda kötü olduğunu söyleyen onlarca mesajım var ve hatta konum bile var. Sirkcell'in elini atıp bozduğu bir sistem işte. Elin adamı 4080 ile 4K oynarken fakir Türkoya 1060'lı sistem vermek için bile 500 kişilik sıra bekletiyorlar.

Ülke ekonomisini de katmayın işin içine. Adamlar dolar fiyatıyla aynı olsun diye ay başı zam getiriyor sisteme.
Sıra sorunu şuan tüm ülkelerde mevcut. Ama evet bu rezil firmayı kötülemek için bahane bulmaya bile gerek yok.

Sıra sorunu şuan tüm ülkelerde mevcut. Ama evet bu rezil firmayı kötülemek için bahane bulmaya bile gerek yok.
Sıra sorunu tüm ülkelerde yokken de vardı bizde.
Bir ara hem 1060 veriyorsunuz hem sıra bekletiyorsunuz diye çok fazla tepki gelince 2080'li sistem verip sıra problemini çözmüşlerdi. Bir süre sonra geri 1060'lı sistem veriyor problemleri paylaşılmaya başlandı.

Geri
Yukarı