GeForce NOW Premium'da görüntü farkı var mıdır?

Hocam alakası yok. Ama bir fark var bende test ettim, hemen açıkliyim.
İnternetim 100/8mbps ve GFN'den bant genişliğimi 50Mbps yapmama rağmen besleyemiyor. Özellikle fiber değil dls kullanıcısı iseniz hattan kaynaklı düşmeler olabiliyor. Bu ayarı 30Mbps sabitlediğimde normal PC'de açılandan bile iyi görüntü kalitesi elde ettim.

Hocam benim internetim 24 Mbps ama program 13 olarak algılıyor. Oyunda hiç gecikme ping sorunu yaşamadım FPS değerleride gayet akıcıydı 60 sabit alıyorum ama arada bir bulanıklık giriyor yazılar bile okunmuyor neredeyse. Kullandığım internette DSL bağlı hocam benimki onla alakası olabilir mi? Dediğiniz gibi.

Hocam benim internetim 24 Mbps ama program 13 olarak algılıyor. Oyunda hiç gecikme ping sorunu yaşamadım FPS değerleride gayet akıcıydı 60 sabit alıyorum ama arada bir bulanıklık giriyor yazılar bile okunmuyor neredeyse. Kullandığım internette DSL bağlı hocam benimki onla alakası olabilir mi? Dediğiniz gibi.

Hocam programın ne algıladığını şahsen önemsemiyorum çünkü bende paket kaybını minimum 9, internet hızınıda genelde 10 algılıyor. Benden tavsiye hocam o Mbps ayarını 18-17 ayarında tutmanız. Çünkü siz tam hızınız kadar ayarladığınızda program ona göre veri çekmeye çalışıyor. Ama siz 5-6 Mbps düşük tutarsanız dalgalanmaların önüne geçersiniz. Bu yöntemi deneyin sonuca göre devam ederiz.

Geri
Yukarı