GeForce Now sıra bekleme sistemi nasıl işler?

IDenizI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GeForce Now'da Insurgency: Sandstorm'a hiç sıra beklemeden direkt giriyorum ve haftalardır böyle fakat diğer oyunlarda sıra bekletiyor. Neden böyle?

Oyuna girmeye çalışan çok fazla kişi varsa sunuculara fazla yük binmemesi ve oynayanların da problem yaşamaması için sıra sıra içeri alırlar. Kapı mantığı gibi düşün, aynı anda 20 kişi girebilir mi? Hayır.

Day of Infamy'ye de gireyim diyorum. Onda da sıra bekletiyor ama Day of Infamy oynayanlar küreselde sadece 125 kişi oluyor.
Bu tarz problemler genelde oyun firmalarının kendi seçeneği olur. Muhtemelen Day of Infamy GeForce Now için yalnızca 125 kişilik yer ayırmıştır. 125'in üstünde gördüğün zaman bu teorimiz otomatik olarak yalan olur. GeForce Now'un destek ekibiyle iletişime geçmeni öneririm.

Bu tarz problemler genelde oyun firmalarının kendi seçeneği olur. Muhtemelen Day of Infamy GeForce Now için yalnızca 125 kişilik yer ayırmıştır. 125'in üstünde gördüğün zaman bu teorimiz otomatik olarak yalan olur. GeForce Now'un destek ekibiyle iletişime geçmeni öneririm.
Hayır onu demek istemedim. GeForce Now kullanmadan önce, Steam'den girerken 125 kişi oluyordu küreselde. Yani bu kadar az oynanan bir oyunda sıra beklemek saçma geldi.

Hayır onu demek istemedim. GeForce Now kullanmadan önce, Steam'den girerken 125 kişi oluyordu küreselde. Yani bu kadar az oynanan bir oyunda sıra beklemek saçma geldi.
Aslında cevabımız sorunun altında yatıyor olabilir. 😁 İlgi az olduğu için GeForce'un oyuna ayırdığı kapasite düşüktür diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı