GeForce Now üyeliğim ne olacak?

Yer
Switzerland/Zurich
Daha fazla  
Meslek
Ass.Dr
GeForce NOW geçen gün 3 Mayıs'ta üyeliğiniz bitecek GAME+'a geçeceksiniz diye bir mail attı, ve cidden 6 aylık founders olan üyeliğim Temmuz'da bitecekken 3 Mayıs olarak sistem kendisi benim rızam olmadan düşürmüş. Biraz önce yine mail attılar, dilerseniz devam edebilirsiniz diye. 3 Mayıs'ta yeniden faturalandırılacaksınız diye, ben 3 Mayıs'tan sonra tekrar para mı ödeyeceğim? Ne saçma şey bu? Zaten ödemişim 6 aylik parasını, kendileri para iadesi de yapmadılar, ve şu an hala 3 Mayıs olarak gözüküyor. @Recep Baltaş ne yapacağım şimdi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-03-12-23-36-01-346_com.microsoft.office.outlook.jpg
    Screenshot_2021-03-12-23-36-01-346_com.microsoft.office.outlook.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2021-03-12-23-41-01-279_com.microsoft.office.outlook.jpg
    Screenshot_2021-03-12-23-41-01-279_com.microsoft.office.outlook.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2021-03-12-23-45-23-339_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-03-12-23-45-23-339_com.whatsapp.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW geçen gün 3 Mayıs'ta üyeliğiniz bitecek GAME+'a geçeceksiniz diye bir mail attı, ve cidden 6 aylık founders olan üyeliğim Temmuz'da bitecekken 3 Mayıs olarak sistem kendisi benim rızam olmadan düşürmüş. Biraz önce yine mail attılar, dilerseniz devam edebilirsiniz diye. 3 Mayıs'ta yeniden faturalandırılacaksınız diye, ben 3 Mayıs'tan sonra tekrar para mı ödeyeceğim? Ne saçma şey bu? Zaten ödemişim 6 aylik parasını, kendileri para iadesi de yapmadılar, ve şu an hala 3 Mayıs olarak gözüküyor. @Recep Baltaş ne yapacağım şimdi?
Turkcell.

Fiyatlar düşmüş galiba 49.90 TL.
Keşke... Hala 75 TL.
Sadece Founders'lara düşmüş. O da geçici. Birkaç ay sonra 75 TL üzerinden yine faturalandırmayı yaparlar.
Kardeşim, hiçbir şey yapmana gerek yok. Öncelikle şöyle anlatayım. Senin Founders Edition hesabın yine temmuz ayında bitecek. Downgrade olayı kapandı. Dersen ki ben Founders'tan ayrılıp, Game+ kullanmak istiyorum; belirtilen tarih arasında iptal et üyeliğini. Sonra sana bir kod verecekler. O kodu kullanarak, "sadece" senin gibi Founders hesabı olanlara 50 TL aylık olacak.

Mesela benim Founders hesabım yok, Free takılıyorum. Bana ve benim gibilere yine 75 TL. Değişen tek şey, Founders'lara attıkları kazığı geri çektiler. İstediğin gibi Avrupa sunucularında oynayabileceksin.

Sadece Founders'lara düşmüş. O da geçici. Birkaç ay sonra 75 TL üzerinden yine faturalandırmayı yaparlar.

Kardeşim, hiçbir şey yapmana gerek yok. Öncelikle şöyle anlatayım. Senin Founders Edition hesabın yine temmuz ayında bitecek. Downgrade olayı kapandı. Dersen ki ben Founders'tan ayrılıp, GAME+ kullanmak istiyorum dersen de; belirtilen tarih arasında iptal et üyeliğini. Sonra sana bir kod verecekler. O kodu kullanarak, "sadece" senin gibi foun.

Kardeşim, hiçbir şey yapmana gerek yok. Öncelikle şöyle anlatayım. Senin Founders Edition hesabın yine temmuz ayında bitecek. Downgrade olayı kapandı. Dersen ki ben Founders'tan ayrılıp, GAME+ kullanmak istiyorum; belirtilen tarih arasında iptal et üyeliğini. Sonra sana bir kod verecekler. O kodu kullanarak, "sadece" senin gibi founders hesabı olanlara 50 TL aylık olacak.

Mesela benim founders hesabım yok, Free takılıyorum. Bana ve benim gibilere yine 75 TL. Değişen tek şey, Founders'lara attıkları kazığı geri çektiler. İstediğin gibi Avrupa sunucularında oynayabileceksin.
Ben global hesap açıp o fiyattan kullanamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı