GeForce NOW üyelik yapısında değişiklik

VAULT_Mücahid

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Stajyer
Evet arkadaşlar hayırlı olsun artık Premium GeForce NOW aboneleri sıra beklemeyecek ya da daha az bekleyecek. Aylık 200 saatlik kota getirmişler ve evet 3 ya da 6 aylık aboneliklerde 200 saatlik oturum hakkınız aylık olarak yenileniyor. Günlük sadece 1 oturum oynayıp kalkanlar (yani 6 saat) için sorun yok(günlük 6 saatten aylık 180 saat yapıyor arada kaçamak yapabilirsiniz) ama benim gibi günde 6 saatten fazla oynuyorsanız artık azaltmanız gerekecek. Benim düşüncem oyuncuları çok fazla etkilemeyeceği yönünde ama neden yaptıklarını anlayamadım GeForce NOW üzerinden ne yapmış olabilirler ki böyle bir kısıtlama getirildi. Fikirlerinizi merak ediyorum.
6CC1C212-7A63-4D58-AF2E-180CBAFDB6D2.jpeg
3ED139D6-B896-4A91-B9E4-177AAB9A03C8.jpeg

İnternetiniz 70 Mbps ustuyse buna boşa para vermek yerine Boosteroid alın kütüphanesi de daha geniş kafanız rahat olur.

Konuya güncelleme Turkcell geri dönüşlerle geri adım attı sadece sıkıntılı hesaplarda uygulanacakmış 200 saat kotası.

Arkadaşlar bu kota devam etmekte,
Konuya güncelleme Turkcell geri dönüşlerle geri adım attı sadece sıkıntılı hesaplarda uygulanacakmış 200 saat kotası.
200 saate gelenleri direkt sıkıntılı olarak görüyorlar zaten o maddeyi suistimal ederek dolaylı olarak 200 saat kotası koydular, hiçbir şekilde açık bir cevap da yazmıyorlar otomatik mesajlar geliyor, haksız kullanım falan diye.

Geri
Yukarı