GeForce Now Witcher 2 Türkçe yama yapma

Hmm neyse diğer seçeneği deneyin. Oyunu geforce now üzerinden oynayacaksın ama oyun hala steam e bağlı. Steam'de yaptığın oyun tercihleri de geforce nowda aktif olur diye düşünüyorum.

Geforce now'ı kullanabilecek hızda internetin varsa 18gblık oyunu rahatça indirirsin boşver :)

HMM neyse diğer seçeneği deneyin. Oyunu GeForce Now üzerinden oynayacaksın ama oyun hala Steam'e bağlı. Steam'de yaptığın oyun tercihleri de GeForce Now'da aktif olur diye düşünüyorum.

GeForce Now'ı kullanabilecek hızda internetin varsa 18 GB'lık oyunu rahatça indirirsin boş ver :)
Seçenek 2 olmadı.
Hocam tekrardan selamlar bana Witcher 2 oynamak yasak olmuyor ya oyunu indirdim gene olmadı Windows 8.1 kullanıyordum format attım 10'a geçtim gene olmadı Witcher 2 için 3 kere format attım dün 2 kere format attım. Sorun bence benden kaynaklı değil ya Windows 10'da oraya Steam yazıyorum gene çıkmıyor. Delireceğim hocam ya format atıyorum uygulamaları yükle hesaplara gir 5 saat sürüyor ve bir günde 2 kere format attım Windows 8.1 ve Windows 10 şu an 10 dayım. Bu witcher 2 Türkçe yama oynamak bana haram burada hevesim vardı gitti. Steam herkeste açılıyor bende açılmıyor Witcher 2 yüklemek de fayda olmadı preparing Launcher ekranı geldimi adam akıllı ya bastın bakmadın mı direk oyuna giriyor. Ve giremediğim de oyunu yeniden başkatmam gerekiyor. Sıra bekliyorum GeForce Now'da art arda yapınca GeForce Now hata veriyor oyuna art arda girince. Bu sorunu çözse çözse ancak Recep Baltaş abi çözer NVIDIA GeForce canlı destek için 15 dakika bekledim ben türküm deyince ırkçılık yapıp sohbeti bilerek sonlaedırdılar. Daha hesap Premium beni zaten takmıyorlar recep abi mail atsa uygulama ya güncelleme düzelir. Yeminle illallah ettim ya. Nedir bu çektiğim çile ya. Recep abi bana buraya gelirse çok memnun olurum.
Hmm neyse diğer seçeneği deneyin. Oyunu geforce now üzerinden oynayacaksın ama oyun hala steam e bağlı. Steam'de yaptığın oyun tercihleri de geforce nowda aktif olur diye düşünüyorum.

Geforce now'ı kullanabilecek hızda internetin varsa 18gblık oyunu rahatça indirirsin boşver :)
Napayım aga ben şimdi :( sende steam yazınca çıkıyor mu? Herkesde çıkıyor bir bende çıkmıyor.

ben baktım witcher 2 türkçe olmuyor ben de watch dogs oynadım o sırada :( nasıl yapıcaz ya ?

Geri
Yukarı