GeForce NOW'dan beklentimiz ne olmalı?

Beklentimiz ucuzlaması. Fakat işin ucunda Turkcell varsa o fiyat aşağı inmez.

GeForce NOW'u bir süredir kullanıyorum. Performans açısından yeterli buluyorum. Ancak kapasiteleri can sıkıcı düzeyde. Oyuna girmek için 45-60 dakika arası sıra bekliyoruz. Premium ise Türkiye şartlarında her ay ödemenin kolay olmadığı bir fiyatlandırmaya sahip. Sizce bu iş ne kadar daha büyüyecek? Yeterli kapasite sağlandığında standart sürümde oturum süresi uzatılır mı? Ya da kapasiteyi arttırma yönünde hamleler görür müyüz?

Bulut oyun sistemleri Türkiye'de ve dünyada oyunculuğun geleceği olabilir mi? Düşünceleriniz neler?

Hocam yalanın dibini yazmışsınız, kötü internet çeken bir yerde Premium ile 1 saniye olmadan açıldı neyin yalanını atıyorsunuz?

(Eğer normal planı diyorsanız ona bir şey diyemem.)

İyi akşamlar.

Hocam yalanın dibini yazmışsınız, kötü internet çeken bir yerde Premium ile 1 saniye olmadan açıldı neyin yalanını atıyorsunuz?

İyi akşamlar.
Keşke biraz daha iyi okusan, yazı da belirtmiş zaten sıradan paket te 45-60dk bekleme var diye. Hemen vatan haini gibi yargılamak ayıp oldu biraz.

Keşke biraz daha iyi okusan, yazı da belirtmiş zaten sıradan paket te 45-60dk bekleme var diye. Hemen Vatan haini gibi yargılamak ayıp oldu biraz.

Orada (eğer normal planı diyorsanız bir şey diyemem) yazıyor fark ettiyseniz ve benim bir arkadaşım sıradan modda 1 saniyede açtı.

Hocam Premium olduğu halde mi 1 saat sıra bekletiyor?

Ben Premium'u hiç denemedim. Ama yoğun saatlerde Premiumda dahi sıra beklettiğini duydum.

İyi akşamlar.

Hocam Premium yazmadım. Standart paketten bahsediyorum ben.

Geri
Yukarı