NFS Heat'e GeForce NOW'dan girilmiyor

Grizi

Decapat
Yer
Antalya/Fransa
Daha fazla  
Herkese merhaba, bir sorunum var. Birkaç gün öncesine kadar EA oyunlarını GeForce NOW'da rahatlıkla başlatabiliyordum fakat Origin kaldırılıp EA Launcher ile değiştirilince GFN'de sorunlar başladı, NFS'ye girmeye çalıştığımda "oyun yüklenemedi, tekrar deneyin" diyor. Bunun çözümü nedir? Yeni çıkan EA Launcher desteği GFN'ye ne zaman gelecek?
1667643669024.png

Her defasında bu hatayı alıyorum.

Aynı problemi 1 haftadır ben de yaşıyorum. Gameplus'a mail attım. Neymiş efendim, uygulama üzerinden GeForce'a geri bildirim iletecekmişim, geliştirici onlarmış. Ben hizmeti GeForce'tan mı alıyorum, Gameplus'tan mı anlamadım. Aracılık yapacaklarsa ve ben bir sorun iletiyorsam, bunu kendilerinin takip etmesi gerekir.

Aynı problemi 1 haftadır ben de yaşıyorum. Gameplus'a mail attım. Neymiş efendim, uygulama üzerinden GeForce'a geri bildirim iletecekmişim, geliştirici onlarmış. Ben hizmeti GeForce'tan mı alıyorum, Gameplus'tan mı anlamadım. Aracılık yapacaklarsa ve ben bir sorun iletiyorsam, bunu kendilerinin takip etmesi gerekir.
Ben EA'in forumuna yazdım, GFN desteğine başvurmamız gerekiyormuş.

Görünüşe göre bir çok kişi bu sorundan muzdarip bir kaç gün içerisinde çözeceklerini düşünüyorum.
Dikkate alınmasını hızlandırmak için foruma kaydolup bu konuya mesaj atmanızı öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı