GeForce RTX 3090 Phoenix FurMark test sonucu

Krossanger

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ikinci el GAINWARD GeForce rtx™ 3090 Phoenix ekran kartı aldım ve 4K da FurMark testi yaptığım zaman 5 dakika ve 10 dakikanın sonundaki sonuçları ekteki fotoğraftaki gibi elde ettim. (min 27 FPS'nin nedeni Alt Tab yaptığımda anlık düşüş olmuştu onun için).
Sizce nasıl bir performans vermiştir ve mining yapılmadıgı söylendi güvenlik etiketi hala duruyor üzerinde, bunu test ettirebilir miyiz?

furmark.jpg

Dosya Ekleri

• furmark2.jpg
    furmark2.jpg
    322,3 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Mining yapılıp yapılmadığını anlayamazsınız, zaten yapılmış da olsa dert değil, önemli olan kartın düzgün çalışması. 75-76 derece gayet iyi. Güvenlik etiketleri alkolle vs zarar vermeden çıkarılıp geri takılabiliyor, pek bir garanti değil ama vidalarda ufak tefek iz olur eğer açıldıysa kart, özellikle de birden fazla kez açıldıysa.

Merhaba arkadaşlar ikinci el Gainward GeForce rtx™ 3090 Phoenix ekran kartı aldım ve 4K da FurMark testi yaptığım zaman 5 dakika ve 10 dakikanın sonundaki sonuçları ekteki fotoğraftaki gibi elde ettim. (min 27 FPS'nin nedeni Alt Tab yaptığımda anlık düşüş olmuştu onun için).
Sizce nasıl bir performans vermiştir ve mining yapılmadıgı söylendi güvenlik etiketi hala duruyor üzerinde, bunu test ettirebilir miyiz?

Eki Görüntüle 1865155

Test Değerleri güzel görünüyor.

Geri
Yukarı