Gelbura.com güvenilir mi?

Agca17

Hectopat
Arkadaşlar ASUS ROG GL703GS-71250 modelli cihazım var bu yüzden internette sık sık bu cihaza bakıyorum. 2 3 haftadır gelbura.com adlı sitede en ucuz fiyatı görüyorum sabah 13.000TL idi şuan 12.400 TL benim anlamadığım diğer sitelerde bu cihaz hep 14.000TL bandında geziyor hatta 12.000TL'ye bu cihazın GTX1060'lı versiyonunu satan siteler var hatta ve hatta cihazın şuan amazonda gümrük vergisiz kargo ucretsiz hali 13.300TL(belki eklenmiş halide olabilir tam bilmiyorum). Cihazın gelbura.com adlı sitede 36 ay garantisi yazıyor ben bu cihazı aldığımda 24 ay garantisi vardı yani ASUS siteye özel garanti mi veriyor? Son olarak sitenin sahibinin veya yetkili birinin başka bir forumda 3.şahıs olarak kampanyaları ve satın alma hikayeleri yazdığını gördüm yasak olabilir diye link atmıyorum değilse atabilirim. Şimdi bu site güvenilir midir veya bu siteden alışveriş yapan birisi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş herhangi bir sorun yok gibi sitenin. Ama sen yine de iletişim kısmında kendilerini bir ara bilgi al ve ona göre sipariş ver.

Son düzenleme:
Yakınlarımdan alışveriş yapanlar oldu. Kesin güvenilirdir demiyorum ama bildiğim bu kadar.

Bana kalırsa satın alım işlemi yapmadan önce sitenin desteğine cihaz ve parçalar ile soru sorman. Yanıt hızlarını incelemen, çünkü yarın bir gün cihazı satın aldıktan sonra cihaz eline geçse bile herhangi bir sorunda karşında muhattap olacak birini bulamayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı