Gelecek hakkındaki teoriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kısmı eklemeyi unutmuşum:
Türkiye'deki erkeklerin 3/4'ü öldürülmesi planlanıyor. Bu yüzden Atatürk “ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.” “Dünyada her şey kadının eseridir. Kadınlarımız eğer milletin gerçek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar.” gibi sözler söylemiştir.

Ne :D ?

Aynen 2023'te Lozan bitince Türkiye güçlenmesin diye Bill Gates COVID-19'u Elon Musk da neuralink projesini ortaya attı.(!)
HJHJHJ (2).jpg

Düz dünyacılara ve komplo teorisyenlerine laf anlatmaktan biz bıktık, siz usanmadınız. Anlatsak dahi hala gelip "5G ile coronavirüs yayılmıştır.", "Dünya düzdür.", "Aya hiç gidilmedi." gibi şeyleri söylemeye devam edebiliyorsunuz. Yazık.

Düz dünyacılara ve komplo teorisyenlerine laf anlatmaktan biz bıktık, siz usanmadınız. Anlatsak dahi hala gelip "5G ile coronavirüs yayılmıştır.", "Dünya düzdür.", "Aya hiç gidilmedi." Gibi şeyleri söylemeye devam edebiliyorsunuz. Yazık.

Dünya düz değil küredir. Ayrıca konuyu kilitlemeleri için yetkilileri çağırıyorum.

Düz dünyacılara ve komplo teorisyenlerine laf anlatmaktan biz bıktık, siz usanmadınız. Anlatsak dahi hala gelip "5G ile coronavirüs yayılmıştır.", "Dünya düzdür.", "Aya hiç gidilmedi." gibi şeyleri söylemeye devam edebiliyorsunuz. Yazık.
" CorOna AsLıNDA yOk hepSi AmeriKAnyanın OyunLARI"

İnanmıyorsan konudan çıkar mısın dostum? Nazik bir şekilde seni uyarıyorum. Kendi attığın mesajın alıntısında bile bunların teori olduğu yazıyor.

Senin yazdıkların teori değil komplodur. Teori bilimsel deneyler, gözlemler ve matematiksel ispatlala sonuca varılan; kanıtlanırsa bilim yasası olabilen iddialardır. Aşının içine çip yerleştirip beyni hackleyebilecek bir teknoloji olsaydı yapay süper zeka algoritmasını geliştiriyor olurdu. Sizin anlayacağınız şekilde filmlerden örnek vereyim. Iron Man'in Jarvis yazılımını şuan kullanırdık. Bence Ayhan Tarakçı gibi YouTuberları takip edin, bu tür komplolara iyi yanıtlar veriyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı