Gelen pop up nedir?

Demorlius

Hectopat
Daha fazla  
YouTube ile video izlerken bir anda bu popuplardan geldi, ilk olanına benzerdi. Hayıra bastım ve internette araştırdım. Bazıları virüs olduğunu söylüyor. İnterneti kapatım Defender ile tam tarama yapıyorum. Ayrıca birkaç gündür bilgisayar açılırken CMD açılıp kapanıyor, ve kilit ekranında ekran klavyesi cıkıyor herhangi bir kilit olmamasına rağmen, çok stresliyim sizce format atayim mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230825-140949_Brave.png
    Screenshot_20230825-140949_Brave.png
    277,7 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20230825-140926_Brave.png
    Screenshot_20230825-140926_Brave.png
    260,6 KB · Görüntüleme: 35
YouTube ile video izlerken bir anda bu popuplardan geldi, ilk olanına benzerdi. Hayıra bastım ve internette araştırdım. Bazıları virüs olduğunu söylüyor. İnterneti kapatım Defender ile tam tarama yapıyorum. Ayrıca birkaç gündür bilgisayar açılırken CMD açılıp kapanıyor, ve kilit ekranında ekran klavyesi cıkıyor herhangi bir kilit olmamasına rağmen, çok stresliyim sizce format atayim mi?
Hocam Bing Microsoft'un Google Asistan ve Siri gibi olan bir yapay zekadır. (Ayrıca bir arama motoru ama konuylan alakası yok) Bu bir virüs değildir, Windows size bir öneride bulunmuş sadece ama eğer cidden şuan böyle bir virüs varsa revanşta herhangi bir bilgim yok konuyla ilgili.

Hayır virüs değil.

Hocam ne virüsü saçmalamayın dün bana da çıktı aynısı.

Hocam Bing Microsoft'un Google asistan ve Siri gibi olan bir yapay zekadır. (ayrıca bir arama motoru ama konuylan alakası yok) bu bir virüs değildir, Windows size bir öneride bulunmuş sadece ama eğer cidden şu an böyle bir virüs varsa revanşta herhangi bir bilgim yok konuyla ilgili.

Yapay zzeka olduğunu biliyorum, internette araştırınca bu açılır pencerinin nedenini bir virüs olduğunu söylüyen kişilere kandım. Ayrıca bilgisayarımda virüs belirtileri bu düşündemi tetikledi.

Hocam ne virüsü saçmalamayın dün bana da çıktı aynısı.

Dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı