Gelin sohbet edelim

Stres edecek bir şey olmadığını LGS'den sonra çözüyorsun, sonra da pişmanlık geliyor stres oldum diye.

Normal bir sınav, hayatını emin ol o kadar da etkilemiyor. Okul işte, eğitim fark eder biraz, bir de iyi bir lise iyi bir ortama denk gelir, öyle yani.

Kanka haklısın bu ortaokul yılları da çok strese kapıldım ama belki bu stresliyim bir anlamı olmadığını liseye geçince anlıyor galiba insan.

Kanka haklısın bu ortaokul yılları da çok strese kapıldım ama belki bu stresliyim bir anlamı olmadığını liseye geçince anlıyor galiba insan.
Ben sana 11.sınıfa geçen biri olarak söylüyorum işte, zaman su gibi akıp geçiyor. Ben ne ara 2 yıl geçti anlamadım bile. Mesleki ve teknik anadolu okuyorum, ahanda yks geldi şimdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi için çalışmaya başladım bile, bir bakmışsın çoluk çocuk falan. Vıyy, bak şimdiden tırstım.

Ama stres olmuyorum, stres kaybettirir. Belli oranda streste kazandırır. Dengeyi bul.

Git hayallerini gerçekleştir , Lgs gibi sınavlar gelip geçici önündeki Yks'ye bak.
LGS varken onu ihmal etmemek lazım tabii. 😁

Ama şunu unutmayın, hayatınızda sıkıntılar olabilir, sınavınız harika da geçmeyebilir. Bazen bazı şeyler olmuyor ve daha sonra parlıyorsunuz, en azından benim için böyleydi.

Kendinize yüklenmeyip normal bir şekilde çalışın. 💪

LGS varken onu ihmal etmemek lazım tabii. 😁

Ama şunu unutmayın, hayatınızda sıkıntılar olabilir, sınavınız harika da geçmeyebilir. Bazen bazı şeyler olmuyor ve daha sonra parlıyorsunuz, en azından benim için böyleydi.

Kendinize yüklenmeyip normal bir şekilde çalışın. 💪

Ben bu yaşıma kadar bir kere bile çalışmadım. Çok şükür 7. sınıfa geçiyorum.

Profilim nasıl duruyor? Adamın başka fotoğrafını mı koyayim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı