Gelin sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, "tamam" demek o kadar kolay olmuyor maalesef.

Olay uzadıkça olan bizlere oluyor, boşuna tartışmanın anlamı yok.

Konu da kilitlenir umarım.

Söylenmesi gerekenleri söyledik bana kalırsa.

Burada hiçbir marka ve modeli savunmanın anlamı yok, olay Zalman, MSI veya Game Booster falan da değil.

@87546
Ben açıklamamı yaptım, anlamak veya anlamamak sizin elinizde. Daha da söyleyecek bir şeyim yok, bozuk teyp gibi döner dururuz aynı yere.

Ayrıca son yazdığımı yorumun açıklamasını da yapar mısınız?

@87546
İftira iftira deyip duruyorsun, nerede bu sattığımın iftirası?

İftira deyip sadece Rampage markasını önermediğimizi gösteriyorsun.
Bu da başlı başına bir yanlış zaten, iftiranız ise yalan yanlış sallamanız.
Yahu 50 mesajınız var, kırk yılın başı foruma giriyorsunuz. Girince de sallıyorsunuz.
Forumda zaman geçirdiğiniz yok, bütün forum "James Eşek kaynıyor, kalitesiz." diyorsunuz.
"Fanboy musunuz?" "Gözünüz mü boyalı?" diyorsunuz, adam size bakın bu böyle diyor.
Genel kitleye, genel foruma sallıyorsunuz. Bana dalga geçer cevap verdiğiniz de bu zaten.
Eleştiri ya da bunlar benim görüşlerim diyerek resmen foruma sallıyorsunuz, bu iftiradır.
Dediğiniz Rampage olayına gelirsek adam önerdi diye laf atıyorsun, bunun neresi haklı?
"Saçma kulaklıklara para vermeyin, üslubumu bozdurmaya mı çalışıyorsun?"
"HyperX varken onun adını ağzına almak hatadır, modele göre bir şey değişmeyecek." diyorsunuz.
Biz markalara laf atmayız, ürüne göre söyleriz diyorsunuz ama yok. Dediğim gibi kabullenme yok.
Tutturmuşsunuz bir şeyi halbuki forumca çoğunuz tersini yapıyorsunuz, sonra bana laf ediyorsunuz.
"Bozuk teyp gibi dönüp durma.", "Gözün boyalı senin.", "Napim? XD" diyorsunuz.
Bunlara karşı çıktığımda da ben suçlu oluyorum. O kadar yazıyorum kimsenin işine gelmiyor.
Daha sonra "Uzatmayın, haklıyım." "Gerek yok." "İftira atmadım" gibi şeyler deniliyor.
Bunlar işinize geliyor topluca sanırım, bunu diyenleri beğeniyorsunuz. Burada haklı bir kısım yok.
Bir şeyi denemeden, araştırmadan, bir yerde vakit geçirmeden laf atamazsınız. Lütfen atmayın.

Vakit geçirdim yeterince, kafanıza hiç takmayınız orasını efenim. :)

Marka konusuna gelirsek. Orada yazdıklarımı düzgün okumamışsınız, "HyperX gibi bir markanın kalitesiz ürünü olmadığı için model bazlı değerlendirme yapmaya gerek yok." yazmıştım. Tamamını güzelce okumadan yorum yapmışsınız.

Ben susuyorum, göz ardı listeme biri gelince onunla konuşursun sen de. O zamana kadar yalnızsın, iyi bak kendine. :)

(Kafiyeli oldu, sevdim.)

Bunlar işinize geliyor topluca sanırım, bunu diyenleri beğeniyorsunuz.
Farkındaysanız beğenmedim.
Bir şeyi denemeden, araştırmadan, bir yerde vakit geçirmeden laf atamazsınız. Lütfen atmayın.
Benim açıklama mesajımı gördünüz mü?

Bu arada o forumda bayağı bir vakit geçirdim ve JD monitör öneren gördüm. Ek olarak Gamepower mouse öneren de vardı.

Sizi ezmek veya iftira atmak gibi bir amacım yok :3

Bu da başlı başına bir yanlış zaten, iftiranız ise yalan yanlış sallamanız.
Yahu 50 mesajınız var, kırk yılın başı foruma giriyorsunuz. Girince de sallıyorsunuz.
Forumda zaman geçirdiğiniz yok, bütün forum "James Eşek kaynıyor, kalitesiz." diyorsunuz.
"Fanboy musunuz?" "Gözünüz mü boyalı?" diyorsunuz, adam size bakın bu böyle diyor.
Genel kitleye, genel foruma sallıyorsunuz. Bana dalga geçer cevap verdiğiniz de bu zaten.
Eleştiri ya da bunlar benim görüşlerim diyerek resmen foruma sallıyorsunuz, bu iftiradır.
Dediğiniz Rampage olayına gelirsek adam önerdi diye laf atıyorsun, bunun neresi haklı?
"Saçma kulaklıklara para vermeyin, üslubumu bozdurmaya mı çalışıyorsun?"
"HyperX varken onun adını ağzına almak hatadır, modele göre bir şey değişmeyecek." diyorsunuz.
Biz markalara laf atmayız, ürüne göre söyleriz diyorsunuz ama yok. Dediğim gibi kabullenme yok.
Tutturmuşsunuz bir şeyi halbuki forumca çoğunuz tersini yapıyorsunuz, sonra bana laf ediyorsunuz.
"Bozuk teyp gibi dönüp durma.", "Gözün boyalı senin.", "Napim? XD" diyorsunuz.
Bunlara karşı çıktığımda da ben suçlu oluyorum. O kadar yazıyorum kimsenin işine gelmiyor.
Daha sonra "Uzatmayın, haklıyım." "Gerek yok." "İftira atmadım" gibi şeyler deniliyor.
Bunlar işinize geliyor topluca sanırım, bunu diyenleri beğeniyorsunuz. Burada haklı bir kısım yok.
Çok uzattınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı