Geliştirme aşamasındaki oyunum: Lastmanz

CapsNumScroll

Hectopat
Daha fazla  
Selam bir süredir (yaklaşık 1-2 gündür) bu oyunu geliştiriyorum oyunda amacımız 5-10 saniyede bir zombi spawnlanıyor bunlara karşı base yapmak e basarak inventory açıp duvar craftlayabiliyoruz bunun için 2 adet ağaç kesmemiz lazım. 1'e basarak balta 2'ye basarak ak 3'e basarak pistol kullanabilirsiniz zombiler duvarları yıkabiliyor ve ölünce ölümcül bir zehir bırakıyor her 10-15 saniyede 1 mermi ve can spawnlanıyor rastgele yerlerde ve her 60 saniyede zombiler güçleniyor ve bir boss geliyor dikkatli olun 😁

Pek eğlenceli değil. Görüntü çok kötü. Bu oyun tutmaz gibime geliyor.

Ayrıca bu bir eleştiri. Hakaret değil. O yüzden yanlış anlamayın.

Selam bir süredir (yaklaşık 1-2 gündür) bu oyunu geliştiriyorum oyunda amacımız 5-10 saniyede bir zombi spawnlanıyor bunlara karşı base yapmak e basarak inventory açıp duvar craftlayabiliyoruz bunun için 2 adet ağaç kesmemiz lazım. 1'e basarak balta 2'ye basarak ak 3'e basarak pistol kullanabilirsiniz zombiler duvarları yıkabiliyor ve ölünce ölümcül bir zehir bırakıyor her 10-15 saniyede 1 mermi ve can spawnlanıyor rastgele yerlerde ve her 60 saniyede zombiler güçleniyor ve bir boss geliyor dikkatli olun 😁

Oyundaki mantığı daha temiz bir ortama aktarın hocam.

Lordz io bu oyun sizin oyununuza benzer multiplayer bir oyun. Buradan bazı şeylere bakabilirsiniz. Mümkünse pixel art değil de daha temiz çizimler kullanın bu tarz bir oyun için.

1701805295860.png

Ben zombilerle birleştim.

Zombilerle birleştim. Ayrıca zombileri öldürdükçe canım nasıl azalıyor onu anlayamadım. Geliştirilse güzel oyun olabilir. 100-200mb'lık zaman geçirmelik oyun.

Geri
Yukarı