Genç hosting firmasını şikayet ettikten sonra site kapandı

Küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi, şikayetinizi asla geri çekmeyin. Üstlerine doğru gidin. Tam davalık hareket yapmışlar, kısa zamanda savcılığa gidin. O şikayetin altına yazılanı da ekran görüntüsü aldım belki yardımcı olur.
Adsız.png

Mafya gibi haraç kesiyorlar. :D

Küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi, şikayetinizi asla geri çekmeyin. Üstlerine doğru gidin. Tam davalık hareket yapmışlar, kısa zamanda savcılığa gidin. O şikayetin altına yazılanı da ekran görüntüsü aldım belki yardımcı olur.
Eki Görüntüle 1473875

Mafya gibi haraç kesiyorlar.
Resmen rezillik. Bunların sonuna kadar üstüne gitmek lazım. Kim bilir kaç kişiyi dolandırmışlardır.

Eki Görüntüle 1473875

Mafya gibi haraç kesiyorlar. :D
Ahahahaha bu nasil bir sacmalik saka gibi.
Hangi hakla hosting hizmetine rizasi disinda mudahele ediyorlar ya? Nerede kaldi guvenlik nerede kaldi gizlilik? Kesinlikle dava acilmasi gereken bir konu. Birisi bunlarin basini yakmazsa daha cok yaparlar boyle. Konu sahibinin tum olaylari videolu bir sekilde kaydedip kanit toplamasi gerek.

R10'da forumdışı şikayet kısmında konu açın. Yer sağlayıcı belgeleri varsa, şikayet ettiğinizde ceza almaları muhtemel.

Böyle bir şey yaptıkları için çok sinirlendim ve çoğu forum sitesinde paylaştım R10 formunda da paylaşacaktım. Ancak üyeliğim olmadığı için paylaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı