Genç hosting firmasını şikayet ettikten sonra site kapandı

evet belki de. Ama ortada tehdit var ve ses çıkarmadığımız zaman başımıza ne geliyorsa geliyor.
KVKK gereği telefon bilgileri adres bilgilerini alıp kullanamaz. Kullanırsa ekstra suç eklenir. Olan onlara olur.
6 Aylık firmayım hala müşterilerimden ne şikayet aldım nede böyle bir tavır sergiledim. İlginç. Büyümeyi hedefleyen firma böyle olmaz.

Davayı arkadaş kazanırsa bırakın hesabı, şirketleri kapanır.
3 yıldır aktif gözüküyorlar. 3 yıldır iyi gelmişler buralara. Yeni bir isimle tekrar piyasa girerler. Şahıs Şirketi sonuçta. Başkasının adına açtırıp tekrar devam ederler.
Önemli olan sorunu yaşayan arkadaşımızın ve yaşamış olanların bir araya gelip kanıtlı bir şekilde peşini bırakmamaları.

Umarım edebileceğiniz her yere şikayet etmişsinizdir bu alçakları. Her yere de yayın bu yaşadıklarınızı. Okurken tilt oldum. Forumdan yasaklanması gerektiğini düşünüyorum hala.

Technopat'a aslında ilan vermek için gelmiştim. Lakin hosting ilan kısmı göremedim. Birden bu konuda buldum kendimi. İlan verebiliyor muyuz bilgisi olan var mı?

Technopat'a aslında ilan vermek için gelmiştim. Lakin hosting ilan kısmı göremedim. Birden bu konuda buldum kendimi. İlan verebiliyor muyuz bilgisi olan var mı?
Satın alma ve satma konuları bulunuyor forumda. Araştırın bulabilirsiniz. Her türlü konuyu yazabilirsiniz satmaya girdiği için. İyi forumlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı