Genç Yaşımda Saçlarım Beyazlıyor

15 yaşımdayım ve tam 25 gün sonra 16 yaşıma gireceğim fakat sakallarım çoğu dayılardan fazla diyebilirim cidden. Bu durum beni pek rahatsız etmiyor fakat yaşımı sorduklarında ve gerçek yaşımı söylediğimde herkesin o yüz ifadesini görmekten rahatsız oluyor ve utanıyorum. İsterseniz buraya fotoğrafımı bile atabilirim. Özellikle de tek kaş sorunum var, bu beni ciddi derecede utandırıyor.

15 yaşımdayım ve tam 25 gün sonra 16 yaşıma gireceğim fakat sakallarım çoğu dayılardan fazla diyebilirim cidden. Bu durum beni pek rahatsız etmiyor fakat yaşımı sorduklarında ve gerçek yaşımı söylediğimde herkesin o yüz ifadesini görmekten rahatsız oluyor ve utanıyorum. İsterseniz buraya fotoğrafımı bile atabilirim. Özellikle de tek kaş sorunum var, bu beni ciddi derecede utandırıyor.
O kadarda çok değildir sakalların benim yaşım 18 13-14 yaşında sakallarımı görseydin şok olurdun. Ama sendeki o sakal değil tüy bendeki'de tüy şuan hala bazı insanlarda erken yaşta çıkıyor hormonsal biraz. kaşlarında çok fazlalık varsa aldır yoksa kötü bir görünüm olur. Sakal kalsın olgun gösterir insanı.

Ergenliğine erken giriyorsun gibi. Benim en yakın arkadaşımın 8. sınıfta çenesinde hafif sakalları çıkıyordu. Sorun olacak durum değil eninde sonunda çıkacak. Metrobüste birisi ile konuştuğumuzda onun büyük gösterdiğini söyledi ama halbuki ikimizde yaşıtız.

Durum bu, istediğiniz gibi gülebilirsiniz. İlkokullarda çizdiğimiz kuş değil mi bu?

Dosya Ekleri

• 399F07BF-27A6-4AAD-A847-5DD51C828C06.jpeg
    399F07BF-27A6-4AAD-A847-5DD51C828C06.jpeg
    574,8 KB · Görüntüleme: 75
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı