Gençlerin Hayalinin Oyun Bilgisayarı Almak Olması

Şimdi bu konuda ağzımı açıp iki laf etsem, hemen ekonomi, hükümet, yönetim, falan filan diye üstüme üşüşülecek. O nedenle hiçbir şey demiyorum. Her koyun kendi bacağından asılıyor. Evet, herkes hayata aynı şartlarda başlamıyor, ancak herkesin kendi avantajını oluşturması gerekiyor.

Kendini kurtaran kurtarıyor, geleceğini ihya ediyor, sağa sola bakmıyor. İsterse yurt dışına çıkıyor, isterse geri gelip burada düzen kuruyor. Türk gencinin hayali oyun sistemi olursa, iktidara gelince herkese RTX dağıtır artık, bu kadar diyeceklerim...
Dedikleriniz çoğunluğuna katılıyorum. Fakat ; Çocukken oyun oynamak nasip değilmiş, bizde büyüyüp kendi işimiz olduğu zaman oynarız diyip yola devam mı edelim yani? Bize çocukken imkan tanımayan insanlardan hesap sorma hakkı da bizim elimizde.

Dedikleriniz çoğunluğuna katılıyorum. Fakat ; Çocukken oyun oynamak nasip değilmiş, bizde büyüyüp kendi işimiz olduğu zaman oynarız diyip yola devam mı edelim yani? Bize çocukken imkan tanımayan insanlardan hesap sorma hakkı da bizim elimizde.

İnsan ne zaman çocukluğunu kaybeder ya da insan çocukluğunu büyüyünce kaybeder mi? Gibi soruları yönetirim ben de. Birçok insan benzer durumları paylaşıyor, ancak hesap öncekilere sormak için değil, sonrakilere güzel günler bırakmak için.

Geri
Yukarı