Genel deneme mi branş denemesi mi?

Havvaaa

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Evde bir sürü branş denemelerim var. Nisan sonuna kadar konularımı bitirip mayıs'ta başlayacağım hepsine. Şu an için sadece düzenli olarak Türkçe, TYT sosyal ve dil bilgisi denemelerimi çözüyorum. Kafama bir sorun takıldı. Ben TM'yim. Evde AYT tarih, edebiyat, coğrafya, matematik branş denemelerim var hepsi ayrı ayrı. Ben sanki günde bir branş denemesi çözüyormuşcasına hepsinin 1 tane denemesini birleştirip bir genel denemeymiş gibi çözsem yine de genel denemenin yerini tutar mı? Soru tipi vs açısından fark olur mu? Genel deneme satın almaktan ziyade evdeki branş denemelerimi eritmek istiyorum tavsiyeniz nedir?

Ben sanki günde bir branş denemesi çözüyormuşcasına hepsinin 1 tane denemesini birleştirip bir genel denemeymiş gibi çözsem yine de genel denemenin yerini tutar mı? Soru tipi vs. açısından fark olur mu?
Branş denemeleri farklı yayınlara ait denemeler ise genel denemenin yerini tutacağını sanmıyorum, soru tipi ve zorluk açısından değişiyor çünkü. Aynı yayınsa daha gerçekçi bir sonuç verir gibi.

Geri
Yukarı