General Mobile 5 Plus nasıldır ?

Telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum dediğiniz hiçbir sorunla karşılaşmadım. Cihaz gayet hızlı oyunlar akıcı şekilde oynanıyor. Isınma üst bölgede hissedilebilir şekilde ama 3 saat oyun oynayacak değiliz, sıkılana kadar oynatıyor kasma felan yok.

zenfone2 32gb olan modeli düşündüm gerçekten performansı çok iyi sanırım sonunda bu seçimi yapıcam
Zenfone 2 İntel işlemcili olduğundan ben pek sıcak bakmıyorum. G3 Deseniz o zaten adam değil onu sallayın. Lenevo vibe P1 veya paranıza bi 250-300 ekleyebilirseniz, ithalatçı S6 alın.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazı tura atmak gibidir. 20 sene sigara içip tam doğru yolu bulmuşken nükseden kanser gibidir. Arabanızı yıkadıktan sonra yağan yağmur gibidir. Daha da uzatabilirim ama mantık aramayın. Bu telefonu alacaksanız da mantık aramayın. Yazı tura atın ve hayatınızı yaşamaya devam edin. Basınıza gelecekleri hiç sorgulamayın çünkü bir açıklaması veya hesap soracağınız kimse olmayacak. Sadece size "yav olur mu öyle seyler benim yeĞen gullanıyür terdemiz" diyen tipler çıkacak ve linç edileceksiniz. Sorun yaşıyorsanız siz aslında yoksunuz. Siz kötü kullanıcısınızdır. Düşünün ne kadar kin doluyum bu cihaza. Çok fazla sorun yaşadım ve yaşayan gördüm. Ne servis umursuyordu ne de kullanıcılar bilinçli. Kimse elindeki cihaza afedersiniz bok kondurmamak için sesini bile çıkarmıyordu. Çok değişik bir dönem geçirdim bu cihazla.

( Evet baya karışık oldu ama ruh halimi anlamanız için olduğu gibi bırakıyorum. Kullananlar ayrı bir kafada, marka ayrı bir kafada. Hiç bulaşmayın en başından.)

Yazı tura atmak gibidir. 20 sene sigara içip tam doğru yolu bulmuşken nükseden kanser gibidir. Arabanızı yıkadıktan sonra yağan yağmur gibidir. Daha da uzatabilirim ama mantık aramayın. Bu telefonu alacaksanız da mantık aramayın. Yazı tura atın ve hayatınızı yaşamaya devam edin. Basınıza gelecekleri hiç sorgulamayın çünkü bir açıklaması veya hesap soracağınız kimse olmayacak. Sadece size "yav olur mu öyle seyler benim yeĞen gullanıyür terdemiz" diyen tipler çıkacak ve linç edileceksiniz. Sorun yaşıyorsanız siz aslında yoksunuz. Siz kötü kullanıcısınızdır. Düşünün ne kadar kin doluyum bu cihaza. Çok fazla sorun yaşadım ve yaşayan gördüm. Ne servis umursuyordu ne de kullanıcılar bilinçli. Kimse elindeki cihaza afedersiniz bok kondurmamak için sesini bile çıkarmıyordu. Çok değişik bir dönem geçirdim bu cihazla.

( Evet baya karışık oldu ama ruh halimi anlamanız için olduğu gibi bırakıyorum. Kullananlar ayrı bir kafada, marka ayrı bir kafada. Hiç bulaşmayın en başından.)
Bu nasıl bir sallamadır inanamıyorum doğrusu :D
Sen telefonu insan gibi kullanırsan, uzun süre götürür. Ürün zaten ortada, adamlar f/p yapmak için malzemeden kısmış donanımdan yükseltmiş.

Bu nasıl bir sallamadır inanamıyorum doğrusu :D
Sen telefonu insan gibi kullanırsan, uzun süre götürür. Ürün zaten ortada, adamlar f/p yapmak için malzemeden kısmış donanımdan yükseltmiş.

Cevabı yazdığın yorumun içinde dönerci. "Malzemeden kısılmış." Beni tanımadan etmeden nasıl kullandığım hakkında yorum yapmaya kalkma. Ben dahil pek çok kişi bu kronik arızaları çekti. Bu telefonu sıfır alıp 3 ay dayanabildiysem kabahat cihazdadır. Sadece benim başıma gelse şanssızlık derdim ama ciddi oranda arıza oranı var. Bu ülkede insanlar marka savunmayı bırakıp hakkını aradığı zaman bunlar yaşanmayacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı