General Mobile 5 Plus nasıldır ?

Cevabı yazdığın yorumun içinde dönerci. "Malzemeden kısılmış." Beni tanımadan etmeden nasıl kullandığım hakkında yorum yapmaya kalkma. Ben dahil pek çok kişi bu kronik arızaları çekti. Bu telefonu sıfır alıp 3 ay dayanabildiysem kabahat cihazdadır. Sadece benim başıma gelse şanssızlık derdim ama ciddi oranda arıza oranı var. Bu ülkede insanlar marka savunmayı bırakıp hakkını aradığı zaman bunlar yaşanmayacak.
Dediğim gibi, çıkan sorun sizin kullanmanızdan kaynaklı. Ben GM gibi bir markayı savunacak değilim. Lakin bu markayı da bu kadar yerin dibine vurmayın canım. Sonuçta 1.000 TL'ye 6s gibi güçlü bir telefonla, neredeyse aynı düzeyde olan bir telefon alıyorsunuz.

Dediğim gibi, çıkan sorun sizin kullanmanızdan kaynaklı. Ben GM gibi bir markayı savunacak değilim. Lakin bu markayı da bu kadar yerin dibine vurmayın canım. Sonuçta 1.000 TL'ye 6s gibi güçlü bir telefonla, neredeyse aynı düzeyde olan bir telefon alıyorsunuz.

Gm5 Plustan 6S'e geçtim ve şunu söyleyebilirim: 6S kadar güçlü değil. Snapdragon 6xx serisi çoğunlukla orta seviyedir. Apple'nin Ax serisinin rakibi Snapdragon 8xx'dir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı