General Mobile E-Tab 4 Mdm Sorunu

CasperForces

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben tebletimi Recep abinin rehberiyle rootladım fakat tablet her açılıp kapandığında yüklediğim bütün uygulamalar siliniyor, formatlamama rağmen bana misin demedi her kapatıp açtığımda "cihazınizin kernel bütünlüğü bozuldu" diye hata veriyor ve aktivasyon istiyor. Aktivasyonu yaptıktan sonra tablet fabrika ayarlarına donuyor. N'olur biri yardim etsin cildiracam .

Aktivasyon da MDM AKTİVASYON SİHİRBAZINA HOSGELDİNİZ diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu okulda dağıtalan fatih tabletlerimi bende root atip mobegi̇neden mdm silerken yanlişlikla onemli programi silmiştim. Tablet acilmiyor. Siyah ekranda kaliyordu. Rom'unu bozmusum. Neyse servise gönder. Yanliş bir şey yapmissin. Sadece root atmak yetmiyor.

Benim sana tavsiyem: okul müdürlüğne başvur. Onlarda zaten servise gönder diyor. Gönder servise rahatla.

Yüklediğim programları etkinlestiremiyorum. MDM tarafından durduruldu deniyor ne yapmalıyım?

Yukledigim programlar etkinlestirilmiyor mdm tarafından durduruldu diyor napmaliyim?

Ben tebletimi Recep abinin rehberiyle rootladım fakat tablet her açılıp kapandığında yüklediğim bütün uygulamalar siliniyor, formatlamama rağmen bana misin demedi her kapatıp açtığımda "cihazınizin kernel bütünlüğü bozuldu" diye hata veriyor ve aktivasyon istiyor aktivasyonu yaptıktan sonra tablet fabrika ayarlarına donuyor. N'olur biri yardim etsin cildiracam .

Aktivasyon da MDM AKTİVASYON SİHİRBAZINA HOSGELDİNİZ diyor.

Aktivasyon yap, sonra Lucky Patcher yükle ver MDM, PolicityDealer, EBA SSO, MDM mesajları sil (silebiliyorsan.).

Merhaba arkadaşlar. MEB'in verdiği e tab 4 iki gün önce bi baktım sistem güncellemesi yapıyor dedi. Bittiğinde ise uygulamalar silindi. Tekrar yükledim güncellenmeden önceki gibi mdm tarafından durduruldu dedi. Google play e girip etkinleştirme bastım ama MEB öyle bir kilit koymuş ki bastığım anda tekrar mdm tarafından durduruldu diyor, hiçbir siteye girmiyor. Yapabilen biri varsa ya da bir çözümünü bulan varsa yardım edebilir mi? :(:(

Arkadaşlar tablete kilit koymak istedim mdm aktivasyon sihirbazı istedi şifreyi unuttuğum için giremiorm geride alamıorm yardımcı olurmusunuz lütfen.

Merhaba arkadaşlar MEB in verdiği e tab 4 iki gün önce bi baktım sistem güncellemesi yapıyor dedi bittiğinde ise uygulamalar silindi tekrar yükledim güncellenmeden önceki gibi mdm tarafından durduruldu dedi google play e girip etkinleştirme bastım ama MEB öyle bir kilit koymuş ki bastığım anda tekrar mdm tarafından durduruldu diyor hiçbir siteye girmiyor yapabilen biri varsa ya da bir çözümünü bulan varsa yardım edebilir mi? :(:(
Aynı orun bende de var gözüm. @Recep Baltaş

Son düzenleme:
1-Tablet 3 gün önce kendi kendine sistem güncellemesi yaptı. Yeniden kullanıcı adı ve şifre istedi hepsini yaptım ama her şeyi sildi. Her şeyden kastım 2. kullanıcı. Sonra yine ayarlara girdim o zamanda ayarlarda kullanıcılar bölümü yoktu. 2. kullanıcıyı bir daha nasıl açabilirim ?

AYRICA ayarlar/depolama/uygulamalar/ayarlar bölümüne giriorum ama verileri temizleye tılanılmıo ?

2- Ayrıca google playden oyun-uygulama indirince MDM engelliyor. Sonra google playden etkinleştirince yine engelliyor yani uygulamalar hiç etkinleşmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı