General Mobile E-Tab 4 Mdm Sorunu

Merhaba bu okulda dağıtalan fatih tabletlerimi bende root atip mobegi̇neden mdm silerken yanlişlikla onemli programi silmiştim. Tablet acilmiyor. Siyah ekranda kaliyordu. Rom'unu bozmusum. Neyse servise gönder. Yanliş bir şey yapmissin. Sadece root atmak yetmiyor.

Benim sana tavsiyem: okul müdürlüğne başvur. Onlarda zaten servise gönder diyor. Gönder servise rahatla.
Sist arayuzunu silmissin geri yüklenir ben es dosya yöneticisi ile sisteme sist arayuzunu geri yukledim es dosya yöneticisi ile dene

GM mobile fatih tabletlere ROM yüklemeden DNS değiştirmenin yolu yokmu?

Malesef rom yüklemeden değiştirme yolu yok evde dnset kullanabilirsin işine çok yarar sınırsızdır ama sadece evde çalışır.
Rom Yükleme kolay yoldan konu açtım herkesin dikkatini çeker umarım :D

Herkese selamlar bende aynı sorun var ama bana mesaj geldi uzaktan yönetim çıkartılan tablet bilgisayarların sorumluluğu kendinde olacak onun için en kısa sürede teknik servise gönderin diyor ben bu mesajın kimin gönderdiğini bulmak istiyom bana yardım eder misiniz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı