General Mobile E-Tab 4 Mdm Sorunu

Ben tebletimi Recep abinin rehberiyle rootladım fakat tablet her açılıp kapandığında yüklediğim bütün uygulamalar siliniyor, formatlamama rağmen bana misin demedi her kapatıp açtığımda "cihazınizin kernel bütünlüğü bozuldu" diye hata veriyor ve aktivasyon istiyor aktivasyonu yaptıktan sonra tablet fabrika ayarlarına donuyor. N'olur biri yardim etsin cildiracam .

Aktivasyon da MDM AKTİVASYON SİHİRBAZINA HOSGELDİNİZ diyor.
Niye root atıyorsun ki anlamadım gitti devlet bunu ders çalın diye verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Devlet bu cihazı ders çalışın diye vermedi. Birilerinin cebi para dolsun diye verdi.

Sonuna kadar katılıyorum. Öyle ki, kardeşime verdikleri tableti şu an ben kullanıyorum. Hiç bir şekilde kullanmıyorlar. Tamamen show yapmak ve birilerinin cebi dolsun diye verildi bu aletler.

Sizin sorununuza gelince, cihaza format atın, o TC kimlik girme yeri gelsin. Sonra bekleyin şarjının bitmesini, şarj cihazını takıp çıkarın olmaz ise, pil azaldı diye uyarı verince size iki seçenek çıkacak: pil kullanımı ve kapat diye. Pil kullanımını seçtiğiniz zaman sizi ayarlar menüsüne yollayacak. O ayarlar menüsünden de hata ayıklamayı açın. Gerisi de burada General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi

Tablet ilk elime geçtiğinde tesadüfen bulmuştum bu yolu. Hala işe yarar mı bilmem :ROFL:

Ben tebletimi Recep abinin rehberiyle rootladım fakat tablet her açılıp kapandığında yüklediğim bütün uygulamalar siliniyor, formatlamama rağmen bana misin demedi her kapatıp açtığımda "cihazınizin kernel bütünlüğü bozuldu" diye hata veriyor ve aktivasyon istiyor. Aktivasyonu yaptıktan sonra tablet fabrika ayarlarına donuyor. N'olur biri yardim etsin cildiracam .

Aktivasyon da MDM AKTİVASYON SİHİRBAZINA HOSGELDİNİZ diyor.

Abicim bence yolla gitsin servise bizim bir arkadaş da öyle yaptı, yolladı. 1 haftaya geri geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar benim tabletimin markası general mobile benim tabletim birden kapandı.ve açtığımda MDM AKTİVASYON SİHİRBAZINA HOSGELDİNİZ dedi ve benden kullanıcı adı ve şifre istiyor bende kullanıcı adıyla şifreyi unuttum bunun için ne yapabilirim ne olur yardımcı olun şimdiden teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı