General Mobile Elite Nasıldır?

maraz181

Hectopat
Daha fazla  
800-1000 tl arasında telefon almayı düşünüyorum. Fiyat performans olarak bu telefon iyi gibi. Birde sizin fikirlerinizi alayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
General Mobile'nin her telefonu sorunlu olduğu gibi bu telefonu da sorunlu. General Mobile markasının ürünlerini almayın. Zenfone 6 düşünebilirsiniz mesela.

Bizzat deneme fırsatım olan bir ürün; kağıt üzerinde gerçekten göz alıcı bir izlenim bıraksa da kameralarından tutun da kasa yapısına ve ekranına dek gerçekten sıkıntılı bir ürün...Alternatiflerden ihtiyacınız doğrultusunda bir ürün seçin ama o ürün Gm Elite olmasın...

Büyük bir ihtimal ya arkadaşlarınız arasında çok beğenildiği yada bu fiyata bu donanım olur mu dediğiniz için GM düşünüyürsunuz. Şahsen ben öyle düşündüğüm için almıştım. Eğer böyle düşünüyorsanız çok yanlış yapıyorsunuz. Asla GM almayın aldırtmayın kardeşim. GM'nin sorunlarını yaz yaz bitmez onun için alma kardeşim lütfen başka markalara bakın.

GMD Elite, "Snapdragon 800 bu kadar mı kötü?" dedirten cihazdır. Bütçenizi 100 TL kadar arttırabilirseniz LG G2, arttıramazsanız Zenfone 5 öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı