Rehber Geniş SSD Seviye Listesi V3.5

teşekkür ederim! bu hem benim için hem de başlığı inceleyecekler için güzel bir bilgi oldu.

bu arada az önce listenin orijinalini buldum. "emeğinize sağlık" derken, "listeyi az birşey çekip çevirmenize sağlık" demek istemiştim.

SSDs

Listenizde bu üründe DRAM olduğunu söylüyorsunuz, ama sitesinde bununla ilgili bir bilgi yok.
Bunu nasıl öğreneceğiz acaba?

Bu arada az önce listenin orijinalini buldum. "emeğinize sağlık" derken, "listeyi az birşey çekip çevirmenize sağlık" demek istemiştim.
Az bir şey çekip çevirmenize sağlık derken nasıl ve neden iğneleme yapmaya çalıştınız anlamadım. Zaten listenin ilk konusunda bu listeyi o listeden ilham alarak çıkardığımı söylemiştim. Sonuç olarak ülkemiz SSD pazarı adına o listeden daha kapsamlı bir liste ortaya çıktı.

Merhaba. Liste çok başarılı ancak hiç 2242 SSD göremedim. Bilginiz varsa önerebileceğiniz bir 2242 SSD var mı? Bugün Samsung marka 2242 SSD elime ulaştı ve yüke soktum sonrasında 5 saniye sürmeden 30 dereceden 80 dereceye çıktı. Isınma sorunu olmayan 2242 SSD öneriniz varsa alabilirim. (bütçe 256 GB için 500 TL)

MSI Spatium M450 modelinde DRAM yokmuş, mail yoluyla bir arkadaş uyardı, düzenlemesini yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…