Genshin Impact Pity Nedir?

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Bir banner üzerinden toplamda kaç kez açılım yaptığımızı görebileceğimiz bir yer var mı?

Ve bunun ismi Pity mi? Tam bilmiyorum.

Advanture rank olmuyor mu o yanlış anlamadıysam. Advanture rank 41 bende. World level gibi bişey var bide orası 5 onu mu demek istediniz
Evet ar adventure rank demek. Ben diğer hesabınız için söylemiştim o ar 5 çünkü.

Bu site üzerinden yapar mısınız bir de.
asdasdsad.PNG

Evet ar adventure rank demek. Ben diğer hesabınız için söylemiştim o ar 5 çünkü.

Bu site üzerinden yapar mısınız bir de.
Eki Görüntüle 1295035
Kodu attığınız gibi kopyalayıp yapıştırdım kabul etmedi birde boşlukları sildim hepsi birleşik yaptım kabul etmedi. Yanlış mı yaptım

Yukarıdan giriş yapmanız gerekiyor, orayı da işaretledim resimde ama pek görünmüyor sanırım.
Facebook ile yaptım yapınca direkt oyun nickimi de girdi zaten ama niye kabul etmedi anlamadım
Yukarıdan giriş yapmanız gerekiyor, orayı da işaretledim resimde ama pek görünmüyor sanırım.
Hocam yaptım şimdi :D Ben hepsini giriyoruz sandım oraya. Tek tek imiş. Teşekkürler. Bu arada sizce mavi küre mi yoksa o renkli küre mi yani wish şeyi daha önemli. Ve hangi banner dan açmalıyım? Keqing'in olduğu bölme mi yoksa Zhongli ve Ganyu'nun olduğu bölmeden mi daha mantıklı olur? Ve yeni gelecek olan karakterler renkli küre ile açılım yapılan banner a gelecek değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-02-04-19-08-26-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-02-04-19-08-26-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Facebook ile yaptım yapınca direkt oyun nickimi de girdi zaten ama niye kabul etmedi anlamadım

Hocam yaptım şimdi :D Ben hepsini giriyoruz sandım oraya. Tek tek imiş. Teşekkürler. Bu arada sizce mavi küre mi yoksa o renkli küre mi yani wish şeyi daha önemli. Ve hangi banner dan açmalıyım? Keqing'in olduğu bölme mi yoksa Zhongli ve Ganyu'nun olduğu bölmeden mi daha mantıklı olur? Ve yeni gelecek olan karakterler renkli küre ile açılım yapılan banner a gelecek değil mi?
Hepsini yazmanıza çok güldüm :D Birde, asla mavi wishten almayın, yani Keqing'in olduğundan. Kazandığınız primogemlerin hepsini renkli wishlerde harcayın. Oyunda daha az karakteriniz olduğu için hep renkli wish kullandırtan karakter bannerlarından açın, şu anda o bölümde ganyu ve zhongli var. Ben ganyu'yu denemenizi öneririm çünkü ganyu oyundaki en güçlü karakterlerden birisi.

Hepsini yazmanıza çok güldüm :D Birde, asla mavi wishten almayın, yani Keqing'in olduğundan. Kazandığınız primogemlerin hepsini renkli wishlerde harcayın. Oyunda daha az karakteriniz olduğu için hep renkli wish kullandırtan karakter bannerlarından açın, şu anda o bölümde ganyu ve zhongli var. Ben ganyu'yu denemenizi öneririm çünkü ganyu oyundaki en güçlü karakterlerden birisi.
Ganyu ya denedim ama Yanfei ve Jean çıktı biraz moral bozukluğu oldu, uyku tutmadı felan :D Jean çıktığı için en azından 50/50 oluyor sanırım ama mesela bu banner gitti diyelim yenisi geldi o 50/50 şansım hala duruyor olacak mı?

Ekstra olarak mesela Raiden Shogun'un banner ı üzerinden 20 açılım yaptım. Ama yeni bi banner geldi. Pity sıfırlanıyor mu?

Çok sordum biliyorum kusura bakmayın :D biraz acemiyim

Ganyu ya denedim ama yanfei ve jean çıktı biraz moral bozukluğu oldu, uyku tutmadı falan :D jean çıktığı için en azından 50/50 oluyor sanırım ama mesela bu banner gitti diyelim yenisi geldi o 50/50 şansım hala duruyor olacak mı?

Ekstra olarak mesela raiden Shogun'un banner ı üzerinden 20 açılım yaptım. Ama yeni bir banner geldi. Pity sıfırlanıyor mu?

Çok sordum biliyorum kusura bakmayın :D biraz acemiyim.

Pity ve 50/50 eskiden sıfırlanıyordu ama artık sıfırlanmıyor. Uğraşırsan raiden çıkartabilirsin yani :D bu arada jean gerçekten üzücü olmuş, ama healer olarak kullanabilirsin. Discord kullanıyorsan konuyu daha fazla doldurmamak için oradan tüyolar verebilirim.
hermes.#5119 Buyrun hocam benim Discord hesabım, kullanıyorsanız ekleyin.

Pity ve 50/50 eskiden sıfırlanıyordu ama artık sıfırlanmıyor. Uğraşırsan raiden çıkartabilirsin yani :D bu arada jean gerçekten üzücü olmuş, ama healer olarak kullanabilirsin. Discord kullanıyorsan konuyu daha fazla doldurmamak için oradan tüyolar verebilirim.
hermes.#5119 Buyrun hocam benim Discord hesabım, kullanıyorsanız ekleyin.
Attım hocam. magnus4l

Yeni konular

Geri
Yukarı