Genshin Impact Tek Kişi Oynamak Zevkli mi?

363436

Hectopat
Genshin Impact'ı tek kişi oynarsam zevkli olur mu? Oynayacak bir arkadaşım yok, ben de oynayacaksam tek kişi oynayacağım.

Son düzenleme:
Ben PS4'de bir yarım saat oynadım, belki yorum yapmak için yeterli bir süre değil ama oyunun tarzını pek beğenmedim ve çok takılma oluyordu grafiklerin pek bir iddiası olmamasına rağmen.

Ben PS4'de bir yarım saat oynadım, belki yorum yapmak için yeterli bir süre değil ama oyunun tarzını pek beğenmedim ve çok takılma oluyordu grafiklerin pek bir iddiası olmamasına rağmen.
Oyunun PS4 kısmı sıkıntılı.

Zaten CO-OP açılması için belli bir süre oynamanız gerekiyor (AR16).

Ben tek başıma zevk alıyorum açıkçası zaten oyun arkadaşlar ile oynansın diye yapılmamış.

Genshin Impact, bir tür gatcha(Şansa ve kutu vb. açmaya dayalı) oyunu. Oyun ilk başlarda gayet keyif verebilir ancak sonlarda zorlayabilir. Oyunda görevler yapmak için enerji harcıyorsunuz ve enerjiniz yavaş doluyor. Ileriki dönemlerde 1 saat falan oynayabiliyorsunuz günde. Enerjinizin ya dolmasını bekleyeceksiniz ya parayla satın alacaksınız.

Herkese teşekkür ederim. Oyunu indirdim ve oynamaya başladım zaten denildiği gibi AR16 seviyesine kadar CO-OP yok. Ayrıca tek başıma oyundan zevk aldım.

Geri
Yukarı