Gerçek aşka inanıyor musunuz?

Ki nasıl dişiniz çürüdüğünde dişçiye gidiyorsanız ilişkinizde sorun yaşadığınızda bunu her zaman kendiniz çözemeyebilirsiniz, bu da çok normaldir, bu nedenle ilişki terapistlerine vs gitmenizi öneririm kesinlikle, hem kendinizi, hem partnerinizi vs daha iyi anlayabilirsiniz buradan yardım & rehberlik alarak.

Hocam 16 yaşımdayım klasik lise kafası takılıyorum :D

Bir erkek olarak da bu dünya da kadınlara biraz negatif yaklaştığımızı düşünüyorum, sonuçta bu dünya da erkeğe de kadına da en çok zarar veren cinsiyet yine erkektir, 19 yıllık hayatım boyunca 1 kadından zarar görmemişimdir mesela, kadın erkek fark etmeksizin çevremde ki insanların da bir kadından zarar gördüğünü görmemişimdir, ama en yakın örnek verecek olursam okul hayatımda bile bana zorbalık yapanlar hep erkeklerdi.

Yani farklı olabiliriz, doğanın kendisi farklılıklar üzerine, ama bir cinsiyetin diğerinden daha aptal olduğunu vs düşünmüyorum şahsen ben pek.

Hiç zarar görmediğiniz için şanslısınız ben yaşım bayağı küçükken bir kadın yüzünden bayağı bir olay yaşamıştım ( Olay mahkemeye kadar gitti )

İki cinsiyette günümüzde birbirine çok zarar veriyor bu duruma bence cinsiyet üzerinden bakılmamalı çünkü cinsiyet üzerinden bakıldığı zaman ortaya cinsiyet ayrımcılığı çıkar

Hiç zarar görmediğiniz için şanslısınız ben yaşım bayağı küçükken bir kadın yüzünden bayağı bir olay yaşamıştım ( olay mahkemeye kadar gitti )

İki cinsiyette günümüzde birbirine çok zarar veriyor bu duruma bence cinsiyet üzerinden bakılmamalı çünkü cinsiyet üzerinden bakıldığı zaman ortaya cinsiyet ayrımcılığı çıkar.

Aslında burada vurgulamak istediğim şey çoğunlukların farklılığıydı, cinsiyetler eşittir evet ama farklı ölçülerle farklı konularla eşittir, cinsiyetler birbiriyle farklı şekillerde eşittir bence.

Geri
Yukarı