Gercek hayatta Valorant ayak sesleri duymaya başladım

keyend0

Decapat
Daha fazla  
Ben gunde Max 2 saat Valorant oynuyorum ve hiçbir sagliksal problemim yok fakat oyundan kalktiktan sonra gercek hayatta Valorant ayak seslerini duyuyorum. Hatta gercek ayak sesleri mi diye geldigi taraflara bakiyorum fakat hiçbir şey yok. Bu sesler 1-2 saat sonra %90 oraninda kesiliyor ama tamamen degil. Ne yapmam lazim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gunde Max 2 saat Valorant oynuyorum ve hiçbir sagliksal problemim yok fakat oyundan kalktiktan sonra gercek hayatta Valorant ayak seslerini duyuyorum. Hatta gercek ayak sesleri mi diye geldigi taraflara bakiyorum fakat hiçbir şey yok. Bu sesler 1-2 saat sonra %90 oraninda kesiliyor ama tamamen degil. Ne yapmam lazim?
Bana da aynı bir şekilde aynısı olmuştu bir kere.Çok sevdiğim bir oyuna bir etkinlik gelmişti neredeyse 10 saat falan oynuyordum.Çözüm çok basit :
Geçmesini bekleyeceksin 🥴
Oyunu 1-2 günlüğüne oynamamıştım ve bir daha aynı şeyi yaşamadım

Ben de bir aralar Windows Defender otomatik taramaları sağ olsun hayali şekilde Windows 10 bildirim sesi duymaya başlamıştım. O sesi uzun vakit duymayınca bu olayı artık yaşamadığımı fark ettim.

Güzel konu. Küçükken yaşadığım olay geldi aklıma. Uyurken "Exp kasılmam lazım" diyormuşum. Babam söylemişti. Metin 2'nin zirve yaptığı zamanlar. Tamamen çok fazla oynamak ile alakalı.

Arkadaşlar tam 10 gündür PC'ye elimi sürmediim ve 5.günde gecmişti fakat garanti oldun diye 5 gün daha bekledim ve gecti.

Geri
Yukarı