Gerçekçi araba simülasyonu oyunu önerisi

perfectoo

Hectopat
Ekran kartı
rx 580 8gb
Araba simülasyonu oyunu önerisi yapabilir misiniz? Amacım arcade tarzında değil. Gerçetekten araba sürüyormuşçasına hissiyat veren gerçekçi bir oyundan bahsediyorum. Sistemim tüm oyunları kaldırır. Tümünü önerebilirsiniz.
Aklımda birkaç oyun var. Biri Test Driver Unlimited. Diğeri de City Car Driving.

Son düzenleyen: Moderatör:
Euro Truck Simulator 2. Tır sürüyorsunuz ancak isterseniz araba modu yükleyebilirsiniz. 149TL'ye Steam'de mevcut, indirimde 35TL'ye kadar düşüyor.

Araba simülasyonu oyunu önerisi yapabilir misiniz? Amacım arcade tarzında değil. Gerçetekten araba sürüyormuşçasına hissiyat veren gerçekçi bir oyundan bahsediyorum. Sistemim tüm oyunları kaldırır. Tümünü önerebilirsiniz.
Aklımda birkaç oyun var. Biri Test Driver Unlimited. Diğeri de City Car Driving.

Hocam direksiyon setiniz var mı? Varsa Assetto Corsa'da oynayabilirsiniz ama tabikide modlu bir şekilde.

Simülasyon istiyorsan İracing önerimdir. Direksiyon seti şart ama. Hatta en düşük algıladığı direksiyon G29. Direksiyon yok diyorsan Assetto Corsa ama İracingin yanından bile geçemez.

Direksiyon setim yok. Oyun kolum var. Assetto Corsa'yı oynadım. Beğenmedim. ETS 2'yi de oynuyorum fakat o kadar gerçekçi gelmiyor. GTA 4'ü de dün yükledim. Gayet zevkli fakat bir süre sonra her şey tekrar etmeye başladı ve çok kasvetli bir havası var.

Yeni konular

Geri
Yukarı